Novinky

Letní novinky pro fajšmekry
Bezpečnostní prvky, senzory a designová tlačítka. Soustředíme se na to, aby vaše chytrá domácnost byla kompletní a jednoduchá na ovládání. Projděte si naše novinky.
Kamery nové generace
Posloucháme vaše připomínky, sledujeme nejnovější trendy a na vše pravidelně reagujeme. Vývoj venkovních i vnitřních kamer neustále probíhá. Jsme rádi, že vám můžeme představit další dvě novinky nové generace.
Solární chytrá domácnost
Smart a solarní. Trochu nás překvapuje, že pokud si oba výrazy zadáte do vyhledavače, vypadne vám jen málo výsledků. Přitom se spojení těchto moderních pojmů dokonale nabízí. V Immax NEO přicházíme s novou řadou chytrých solárních produktů.
Lednové novinky Immax NEO
Úspora energií a větší zabezpečení domova. Roku 2023 budou vládnout zařízení, která pohlídají vaši spotřebu a zároveň ochrání domácnost. Naše novinky mají všechny zmíněné vlastnosti. Sortiment jsme doplnili o chytrý zámek, nové designy svítidel a mysleli jsme také na řídící prvky.
Přispíváme na Linku bezpečí
Jako každý rok, i letos, Immax podpořil sociální službu Linka bezpečí. Ta již téměř 30 let pomáhá dětem a studentům, kteří se dostanou do tíživé životní situace. Jsme rádi, že alespoň malou měrou můžeme být této důležité pomoci součástí.
Cloud pro chytré kamery a video zvonek
Záznam z chytrých kamer Immax NEO je možné snadno ukládat na cloudové služby. Server je schopný uchovávat záběry z vaší kamery, ke kterým budete mít vždy přístup. Jedná se o další krok k dokonalému zabezpečení domácnosti.
Soutěž o LED lampičky
K návratu do školních lavic jsme pro každého žáka či studenta připravili soutěž o naše LED lampičky. Zúčastnit se jí můžete na Instagramu @immaxwpb. Stačí dát lak a okomentovat příslušný příspěvek. Soutěžit můžete do 5.9.2022.
Chytré osvětlení Immax NEO LITE
Se sérií chytrého osvětlení Immax NEO LITE můžete vytvořit dokonalou atmosféru v domácnosti či zvýraznit jedinečné prvky vaší zahrady. V nabídce je designové LED osvětlení i chytré žárovky.
Nezávislá kamera se 4G připojením
Do nabídky chytrých zařízení série Immax NEO LITE jsme zařadili další venkovní kameru. SUN 4G disponuje inteligentními vlastnostmi, které přesahují její konkurenci. Pojďme si je ukázat.
Představujeme chytré akvarijní osvětlení
Pro milovníky rybiček i nadšené botaniky. Obě záliby jsou velmi specifické a musí být prováděny s precizností. K tomu vám pomůže smart home. Konkrétně inteligentní akvarijní osvětlení.
Následujte trendy v osvětlení s Immax NEO
Jemné zbarvení, industriální styl, návrat art deco, čisté linie a moderní technologie. Osvětlení je centrální aspektem každé domácnosti a jeho výběr podléhá přísným parametrům.
Chytrá domácnost v době Covidu-19
Smart Home má nejlepší předpoklady stát se vítězem této nelehké doby. Chytrá zařízení nám s přechodem do online světa mohou výrazně pomoci.
Doplňte vaši chytrou domácnost o další zařízení
Chytré scény. S nimi budete dirigentem vlastní domácnosti. V aplikaci si nastavíte, kdy se jaká zařízení mají spouštět, na co mají reagovat a jak spolu kooperovat.
Co je Tuya? A jak je spojená s aplikací Immax NEO PRO?
Tuya je globální platformou pro internet věcí. V tomto směru je světovým lídrem. Produkty Immax NEO jsou na ni postaveny. Jak celý systém funguje?
Chytrý multisenzor. Co umí tajemná krabička?
Multisenzor patří do chytré domácnosti. Tento detektor pohybu zvládne sám řídit všechny smart zařízení ve svém okolí. Objevte jeho funkce!
Představujeme chytrá zařízení aneb Jak ovládat garážová vrata na dálku
Jak předcházet situacím, kdy se nacházíte mimo domov a vaše domluvená návštěva stojí u branky? Stačí si pořídit chytré ovládání garážových vrat.
5 způsobů, jak rozsvítit domácnost s Immax NEO
Immax NEO přichází s možností vytvořit ucelený systém inteligentního osvětlení u vás doma. Pro svoji komunikaci využívá nejmodernější technologie.
Chytrá domácnost s Immax NEO LITE
Systém Immax NEO LITE představuje to nejmodernější řešení v oblasti smart home. Inteligentní řízení domácnosti vám umožní mít vše neustále pod kontrolou.