Novinky

Spustili jsme nákupní centrum v naší aplikaci
Mobilní aplikace Immax NEO PRO prošla zásadní aktualizací. Nové nákupní centrum má za cíl každému uživateli ještě více přiblížit produkty chytré domácnosti.
Následujte trendy v osvětlení s Immax NEO
Jemné zbarvení, industriální styl, návrat art deco, čisté linie a moderní technologie. Osvětlení je centrální aspektem každé domácnosti a jeho výběr podléhá přísným parametrům.
Chytrá domácnost v době Covidu-19
Smart Home má nejlepší předpoklady stát se vítězem této nelehké doby. Chytrá zařízení nám s přechodem do online světa mohou výrazně pomoci.
Doplňte vaši chytrou domácnost o další zařízení
Chytré scény. S nimi budete dirigentem vlastní domácnosti. V aplikaci si nastavíte, kdy se jaká zařízení mají spouštět, na co mají reagovat a jak spolu kooperovat.
Co je Tuya? A jak je spojená s aplikací Immax NEO PRO?
Tuya je globální platformou pro internet věcí. V tomto směru je světovým lídrem. Produkty Immax NEO jsou na ni postaveny. Jak celý systém funguje?
Chytrý multisenzor. Co umí tajemná krabička?
Multisenzor patří do chytré domácnosti. Tento detektor pohybu zvládne sám řídit všechny smart zařízení ve svém okolí. Objevte jeho funkce!
Představujeme chytrá zařízení aneb Jak ovládat garážová vrata na dálku
Jak předcházet situacím, kdy se nacházíte mimo domov a vaše domluvená návštěva stojí u branky? Stačí si pořídit chytré ovládání garážových vrat.
5 způsobů, jak rozsvítit domácnost s Immax NEO
Immax NEO přichází s možností vytvořit ucelený systém inteligentního osvětlení u vás doma. Pro svoji komunikaci využívá nejmodernější technologie.
Chytrá domácnost s Immax NEO LITE
Systém Immax NEO LITE představuje to nejmodernější řešení v oblasti smart home. Inteligentní řízení domácnosti vám umožní mít vše neustále pod kontrolou.
Očekáváné novinky v portfoliu Immax NEO
První polovina roku 2020 se nesla ve znamení inovací. Především se nám podařilo spustit novou aplikaci pro mobilní telefony, kterou jsme nazvali Immax NEO PRO.
Představujeme chytrá zařízení aneb Jak funguje termostatická hlavice
Máte rádi usínání v chladnější místnosti a naopak ráno toužíte vstoupit do vyhřáté koupelny? Stačí si pořídit chytrou termostatickou hlavici.
Immax si z For Arch 2019 odnesl ocenění za nejlepší stropní svítidlo
Stropní svítidlo Mercury je jedno z našich 70 designových svítidel ze série Immax NEO. Vyniká především svým vzhledem, který se stane dokonalou vizitkou každého interiéru.