Ochrana životního prostředí je pro nás prioritou

20.03.2024

Ve společnosti IMMAX si uvědomujeme, že elektrospotřebiče mohou představovat značnou ekologickou zátěž ve formě elektroodpadu. Naše spolupráce s kolektivním systémem ASEKOL nám umožňuje zajištění správné recyklace vysloužilých elektrozařízení, čímž nejenže chráníme životní prostředí, ale také podporujeme principy cirkulární ekonomiky.

Certifikát environmentálního vyúčtování vyčísluje náš přínos k ochraně přírody v roce 2023. Vyplývá z něj, že díky množství námi odevzdaných elektrozařízení jsme uspořili 1,28 MWh elektřiny, 92,05 litrů ropy, 49,36 m³ vody a 0,29 tun primárních surovin. Navíc jsme snížili emise skleníkových plynů CO² ekv. o 0,40 tun, a produkci SO² ekv. (který zapříčiňuje okyselování prostředí) o 4,96 kg.

Naše produkty a jejich příspěvek

Produkty IMMAX jsou navrženy s důrazem na ekologickou a energetickou účinnost. Naše LED technologie a chytrá domácí zařízení jsou příkladem našeho závazku k udržitelnému rozvoji. Již několik let se v České republice a nyní také v okolních zemích snažíme rozvíjet koncept smart home. Jeho cílem je automatizovat domácí procesy s ohledem na maximální efektivitu.

Při každodenních činnostech si často ani neuvědomujeme, že necháme spotřebiče běžet nad rámec jejich povinností. Chytrá domácnost každému uživateli dává přehled o výkonu a aktivitách jednotlivých zařízení tak, abyste je využívali tehdy, kdy jsou opravdu potřeba. To vše s využitím nejmodernějších technologií.

Prohlédněte si nabídku našeho chytrého osvětlení.

Výzva k akci

Vyzýváme všechny, kteří se chtějí aktivně podílet na ochraně našeho životního prostředí, aby pečlivě třídili elektroodpad a podporovali produkty a řešení, které jsou v souladu s principy udržitelnosti. S IMMAX můžete být součástí řešení.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše