Představujeme chytré akvarijní osvětlení

14.11.2021

Pro milovníky rybiček i nadšené botaniky. Obě záliby jsou velmi specifické a musí být prováděny s precizností. K tomu vám pomůže chytrá domácnost. Konkrétně inteligentní akvarijní osvětlení. Jeho schopnosti vám zajistí neustálý dohled nad nezbytnými zařízeními.

Minimalistický vzhled, kompletní barevné spektrum, dlouhá životnost LED technologie, úspornost a ovládání na dálku. Akvarijní chytré osvětlení nabídne široké spektrum vlastností. A jak je využít?

Botanický koutek

Správné osvětlení může vytvořit optimální místo pro pěstování rostlin náročnějších na péči. V tomto směru je LED technologie nutností. Více se totiž podobá přirozenému světlu. Oproti běžným žárovkám vyřazuje daleko menší teplo. Navíc je daleko úspornější a může tak běžet prakticky neustále. To může rostlinám pomoci především v zimním období, kdy přirozeného světla ubývá.

Pokud LED technologii zkombinujeme s vlastnostmi chytré domácnosti, získáme velmi kvalitní botanickou výbavu. Svítidlo bude reagovat na naše nastavení a rostlinám poskytovat vše, co potřebují. Automatizace vytvoří optimální rozvrh, kdy květiny zaplaví vytoužené světlo. Pokud chytré svítidlo propojíme s multisenzorem, bude se řídit dle venkovní situace. V případě zamračeného počasí, přidá na intenzitě svitu.

Akvarijní výpomoc

LED technologie je mezi chovateli rybiček stále velmi populární. Přináší s sebou nesporné výhody. Tou nejdůležitější je nízká teplota LED zdroje. Ten nikterak nevyhřívá vodu v akváriu a není nebezpečný pro ryby. Zároveň je jeho intenzita velmi blízká dennímu světlu, které je tou nejideálnější variantou.

Chytré svítidlo pak přidává další benefity. Jedním z nich je kompletní barevné spektrum. Jednotlivé odstíny je možné měnit dle potřeby, a to z jakéhokoliv místa na světě. Zároveň můžete sledovat spotřebu lampy a mít přehled o výdajích za elektřinu.

Objevte speciální funkce

Inteligentní LED akvarijní svítidlo byl vytvořeno, aby co nejvíce odpovídalo přírodnímu osvětlení. A nejen to. Kromě příjemného odstínu je vybaveno přednastavenými režimy. Funkce Lunar vám nabídne měsíční svit. Lightning imituje světlo při bouřce, režim Cloudy zase při zamračené obloze. Díky tomu jste schopni vytvořit opravdu reálné podmínky volné přírody, což ocení především rostliny.  

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše