Představujeme chytrá zařízení aneb Jak ovládat garážová vrata na dálku

01.05.2021

Domluvená návštěva se blíží k domu a vy ještě trčíte v dopravní zácpě. Pokud patříte k lidem, kteří nemají rádi, když na ně někdo čeká, začne vás jímat mírná nervozita. Jak těmto situacím předcházet? Stačí si pořídit chytré ovládání garážových vrat. Pak už stačí známé jen vpustit dovnitř.

Maximální spolehlivost, jednoduché ovládání a velmi snadná instalace. Chytré ovládání garážových vrat je drobným zařízením, které vykoná spoustu práce. Vše funguje na moderních technologiích a funkce je možné ovládat prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu. Tak jak jste u smart přístrojů zvyklí.

Pomocí aplikace

I když se nacházíte stovky kilometrů daleko je možné otevřít dětem, které si zapomněli doma klíče, nebo hodným rodičům, kteří přicházejí zalít květiny. Vše pomocí snadně ovladatelné aplikace Immax NEO PRO. Ta vás navíc upozorní, pokud dojde k narušení senzoru. Případně lze nastavit příchozí notifikace, pokud dojde k otevření. Vždy budete mít vše pod kontrolou.

Vše funguje na základě technologie WiFI 2,4 GHz. Díky tomu nepotřebujete žádnou řídící jednotku nebo chytrou bránu, jako v případě ZigBee. Ovládání vrat již disponuje všemi potřebnými komponenty pro komunikaci s vašim telefonem.