(Po–Pá: 8–16h)
obchod@immax.cz
0
Váš košík je prázdný

Immax NEO LÍNEA Smart nástěnné svítidlo 76cm 40W černé Zigbee 3.0

Chytré nástěnné svítidlo LÍNEA svítí nahoru i dolů, lze stmívat a měnit barevné spektrum bílé barvy. Nástěnné světlo, které dodá stěnám i interiéru kouzelný efekt. Dálkové ovládání. Světlo komunikuje přes ZigBee 3.0, je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Philips HUE.

Více o produktu

Pomůžeme vám s nákupem
Doporučujeme
Novinka
Immax NEO LÍNEA Smart nástěnné svítidlo 76cm 40W černé Zigbee 3.0

Není psáno, že svítidlo musí svítit pouze ze stropu, na výsluní se dostávájí nástěnná svítidla, jejichž úkol je dotvořit momentální atmosféru interiéru. Chytré svítidlo LÍNEA, elegantní černá linka svítící nahoru i dolů, vhodná k nasvětlení prostoru jako doplňkové světlo k hlavním lustrům. Nástěnné svítidlo nejlépe dokreslí náladu v obytném prostoru, ale lze umístit také do předsíní, na chodby, do ložnic, na schodiště. Při integrování svítidla do Vaší chytré domácnosti, lze ovládat aplikací Immax NEO PRO v mobilním zařízení.
Barva světla volitelná od teplé bílé přes přírodní až po studenou namodralou barvu bílého světla. Stmívatelné. Dálkové ovládání. Světlo komunikuje přes ZigBee 3.0, je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Philips HUE..


Pokud se vám nedaří spárovat světlo Immax NEO s dálkovým ovladačem nebo chytrou bránou Immax NEO, vyresetujte světlo. Jak správně vyresetovat světlo najdete na stránkách https://www.immaxneo.cz/podpora/faq/


Technické parametry:
Protokol: Zigbee 3.0
Materiál: kov, plast
Barva svítidla: černá mat
Rozměry: 760*90*35mm
Barva světla: 2700-6500K
Příkon: 40W
Světelný tok: 2160lm
Stmívatelný: ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: AC 100-240V 50-60Hz
CRI(Ra) Index podání barev: >86 ( denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 3 roky
Energetická třída(EEI): A
Vložit nový komentář
Zeptejte se nás