Doplňte vaši chytrou domácnost o další zařízení

01.08.2021

Doplňte vaši chytrou domácnost o další zařízení

Chytré scény. S nimi budete dirigentem vlastní domácnosti. V aplikaci si nastavíte, kdy se jaká zařízení mají spouštět, na co mají reagovat a jak spolu kooperovat. Pak už se jen stačí vrátit z práce, otevřít dveře a váš koncert se rozehraje. 

V tomto roce se chytrá domácnost bude rozrůstat o další zařízení. A půjde především o bezpečnost a pomoc při našich každodenních aktivitách. Od smart klávesnice až po multifunkční senzor 4v1. Máme pro vás první várku novinek v roce 2021.

Energie v kapse

Immax NEO solární panel je určený především pro napájení chytré kamery či dalších menších přístrojů. Disponuje micro USB konektorem a maximálním výkonem 5V / 1A. Pro svůj vzhled, velikost a odolnost je ideální ho využívat na zahradě v místech, kde nejsou rozvody elektřiny. Například pod pergolou, v zahradním domku, či na dalších místech u domu.

Venkovní kamera na baterie

Chytrá outdoorová bezpečnostní kamera má vše, co je potřeba k ochraně pozemku. Detekce pohybu, alarm, oboustranná komunikace, noční vidění a skvělá kvalita obrazu. Navíc k ní máte neustálý přístup, a to prostřednictvím svého mobilního telefonu.

Co rozhoduje při výběru kamery se dozvíte v našem minulém článku.

Chytrá klávesnice

Smart klávesnice vám pomůže při ovládání vašeho zabezpečovacího systému. Přicházíme s verzí, která funguje na bázi technologie ZigBee 3.0 a je kompatibilní s iOS a Android systémem. Především si však rozumí se všemi zařízeními Immax NEO. Jedná se o jednoduchý způsob, jak mít domácnost zcela pod kontrolou.

Senzor 4v1

Multisenzor 4v1 reaguje na pohyb, vlhkost, teplotu a intenzitu osvětlení. Zařízení je citlivé na každou změnu v domácnosti a je vždy schopný adekvátně zareagovat. Senzor zvládne sám řídit všechna smart zařízení ve svém okolí. Závisí pouze na vašem nastavení jednotlivých chytrých scén.

Blíží se hodina vašeho příchodu domů. V aplikaci jste si nastavili, že se toužíte vracet do vyhřátého a rozsvíceného interiéru. Senzor vyhodnotí situaci. Aktuální teplotě přizpůsobí výkon topení. Dle počasí nastaví žaluzie a případně zapne chytré osvětlení.

Více o multisenzoru v našem minulém článku

Immax NEO CANTO

Chytré stropní svítidlo zapadne do moderního a minimalistického interiéru. Immax NEO CANTO zaujme ostrými hranami a nestárnoucím designem. Pracuje na technologii ZigBee 3.0, díky tomu ho lze ovládat pomocí aplikace v mobilním telefonu či přiloženým dálkovým ovladačem.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies