Chytré osvětlení Immax NEO LITE

27.06.2022

 

Se sérií chytrého osvětlení Immax NEO LITE můžete vytvořit dokonalou atmosféru v domácnosti či zvýraznit jedinečné prvky vaší zahrady. V nabídce je designové LED osvětlení i filamentové žárovky. Všechny produkty je možné ovládat pomocí aplikace Immax NEO PRO.

Doplňky tvoří celek. Známé pravidlo se stává motem této série. Ať v designové či funkční rovině, chytré osvětlení Immax NEO LITE se stane skvělým pomocníkem v každé situaci. Malé ale šikovné produkty zcela naplňují standardy smart home. Objevte je!

LED pásek

Chytrý LED pásek Immax NEO LITE je jedním z bestsellerů nabídky. K tomu ho předurčuje multifunkční využití. Ideální je nad kuchyňskou linku, kde vám pomůže soustředit se na práci. Pokud ho v obývacím pokoji umístíte za televizi, podpoří dokonalou atmosféru při sledování filmu. Vyjímat se bude také na vánočním stromečku.

Staňte se tvůrcem okolní atmosféry. Jednotlivé sekce LED diod umístěné na pásku je možné volně barevně nakombinovat. Prostřednictvím mobilního telefonu měníte jas i odstín dle aktuální nálady. LED pásek reaguje na přehrávanou hudbu, a to díky zabudovanému mikrofonu

Venkovní girlanda

Novinkou je světlený řetěz Immax NEO LITE. Ten natáhnete do délky až 15 metrů. Venkovní girlanda obohatí každou zahradní událost. Pomocí aplikace Immax NEO PRO vytvoříte dokonalou atmosféru. Odstín jednotlivých žárovek lze kombinovat dle libosti. Řetěz je vhodný také do pergol, zimních zahrad či přístřešků všeho druhu.

Filamentové žárovky

Moderní technologie oblečená do starého vzhledu klasické žárovky. LED filament výrazně spoří energii, prodlužuje životnost žárovky a šetří životní prostředí. Tato technologie schovává vše důležité do patice a viditelný je pouze safírový pásek, na němž je umístěno velké množství LED diod.

Jejich funkce jsou široké. Dají se postupně stmívat či měnit jejich teplotní zabarvení dle potřeby. K tomu stačí pár kliků ve vaší aplikaci Immax NEO PRO. Všechny procesy se dají automatizovat. Ráno vás může probouzet silnější světlo, v 9 hodin večer se mohou důležité místnosti zabarvit do teplejšího odstínu.

Akvarijní osvětlení

Chovatelé rybiček a pěstitelé cizokrajných rostlin jsou nároční uživatelé. Speciálně pro ně jsme vytvořili akvarijní osvětlení Immax NEO LITE. Kvalitní zpracování doplňuje LED technologii, která zaručí až 30 tisíc hodin nepřerušeného svícení.

A to nejlepší? Moderní WRGB čipy poskytnou rostlinám kompletní barevné spektrum. Zároveň zajistí ideální podbarvení vašemu akváriu plnému rybiček.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše