5 způsobů, jak rozsvítit domácnost s Immax NEO

05.04.2021

Až 70 designových svítidel, chytrá aplikace v mobilním telefonu, důraz na úsporu energie a šetrnost k přírodě. Immax NEO přichází s možností vytvořit ucelený systém inteligentního osvětlení u vás doma. Pro svoji komunikaci využívá nejmodernější technologie a nabízí možnost propojení i s produkty jiných výrobců. Mezi nimi Philips Hue či Samsung SmartThings

Immax NEO přináší řadu možností, jak vytvořit z domácnosti jeden propojený celek. Ten je následně možné ovládat prostřednictvím mobilního telefonu či tabletu. Vše komunikuje navzájem. Připravili jsme pro vás 5 rad, jak vykročit směrem k inteligentnímu domovu. 

1) Chytrá brána NEO SMART BRIDGE PRO

Jedná se o srdce celého systému Immax NEO. Chytrá brána obstarává přenos dat mezi jednotlivými přístroji a vytváří tzv. smart home. Stačí jeden klik na mobilním telefonu a proměníte intenzitu světla nebo změníte jeho tepelné zabarvení. 

A je to právě chytrá brána Smart Bridge, která zajistí komunikaci s jakýmkoliv chytrým zařízením. Bez problémů si rozumí s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Philips HUE a Samsung SmartThings.

2) Začněte se zvýhodněnou sadou 

Ideální pro dokonalou atmosféru v každém okamžiku. Sada chytrých a stmívatelných LED žárovek Immax NEO je založena na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé bezdrátové komunikaci na protokolu ZigBee 3.0. Pokud tak disponujete chytrou bránou, je možné jejich funkce ovládat na dálku z jakéhokoliv místa na světě. 

Během vteřiny tak zahalíte obývací pokoj do romantické červené či zmírníte intenzitu osvětlení v ložnici na ideální hodnotu pro usínání. U jednotlivých žárovek lze míchat barvy dle aktuální nálady. 

Zvýhodněná sada LED žárovek již od 599 Kč

3) LED osvětlení 

Pro milovníky moderních technologií jsou připraveny LED žárovky. Úspornost, dlouhá životnost, výkon a další vlastnosti jsou jejich známým standardem. Jejich univerzálnost si najde místo při běžných aktivitách i pracovních povinnostech. 

LED žárovky a pásky spadají do rodiny Immax NEO a dají se ovládat na dálku. Navíc se hodí do řady designových svítidel značky Immax. 

Sadu dvou LED žárovek Immax NEO pořídíte za 599 Kč. 

4) Designové osvětlení do každé místnosti 

Závěsné, nástěnné, stropní a stolní. Immax NEO přichází se širokou nabídkou designových svítidel různých typů. Na své si přijdou milovníci klasického i nadčasového vzhledu. Všechna světla byla navržena s citem, aby dokonale zapadla do moderního interiéru. 

Vyberte si z nabídky 70 designových svítidel Immax NEO

5) Aplikace Immax NEO PRO

Uživatelsky přívětivá aplikace Immax NEO PRO je k dostání na iOS i Android. Po instalaci ji stačí propojit s chytrou bránou NEO SMART BRIDGE PRO, která zajistí všechny dostupné funkce. Jedná se například o nastavení speciálních programů. Ty vám budou automaticky řídit jednotlivá osvětlení v domácnosti.