VIDEO: Vytvořte si bezpečný domov

VIDEO: Vytvořte si bezpečný domov

Chytrá domácnost je z velké části o bezpečnosti. Smart kamery nabízejí nespočet funkcí, jak mít domov neustále pod kontrolou. Vše řídíte a sledujete v chytré aplikace Immax NEO PRO, a to přímo ve vašem mobilním zařízení či tabletu. Pojďte na prohlídku. 

O každé návštěvě se dozvíte díky detekci pohybu venkovní kamery. S kurýrem si promluvíte skrze chytrý videozvonek. Zloděj bude zpozorován při vstupu na zahradu. Vaše domácí mazlíčky můžete hlídat pomocí kvalitního obrazu vnitřní kamery. Takové možnosti vám přinášejí smart kamery Immax NEO

Inspirujte se! 

S Immax NEO si můžete vytvořit nedobytný domov. Kamerám neunikne sebemenší pohyb. Moderní detekci pohybu lze nastavit dle vašich přání. Domácí mazlíček ji nespustí, naopak zlodějem otevřené okno ano. Vše řídíte aplikací Immax NEO PRO. Ta je dostupná pro Apple i Android. 

Připravili jsme pro vás širokou nabídku chytrých kamer. Videozvonek bude strážit vaši branku a celou ulici. Venkovní kamery ohlídají zahradu včetně příjezdové cesty. Do interiéru máme pro vás variantu, která potěší funkčností i designem. 

 

Poznejte chytré kamery Immax NEO  

Vytvořeno08.09.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše