Technická specifikace:
WiFi standardy: 2.4GHz 802.11 b/g/n
Frekvence: 2412MHz-2472MHz
Maximální RF výstupní výkon: 802.11b: +18dBm / 802.11g: +16dBm / 802.11n (20MHz): +14dBm
Vstupní napětí: AC 230V, 50HZ
Maximální zatížení: 3680W, 16A
Power delivery: Ano
USB-C1/C2 výstup: 5V 3A,9V 3A,12V 2.5A,15V 2A Max 30W
USB-A výstup: 5V 3A,9V 3A,12V 2.5A Max 30W
Nabíjení více zařízení: sdílené 5V 3A Max 15W
Provozní teplota: -5°C až 35 °C
Povolená provozní vlhkost: 5% - 65%
Stupeň krytí: IP20
Kabel: 3 x1,5 mm2 , 1,5 metru
Rozměry: 36 x 5,9 x 4,7 cm
Certifikace: CE
Obsah balení: Prodlužovací přívod, uživatelský manuál
| Poznámka | Kabel: 3 x1,5 mm2 , 1,5 metru |
| Funkce | Dotykové ovládání, Měření spotřeby, USB výstup |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Apple Siri zkratky, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, SmartThings - hlasové ovládání, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximální RF výstupní výkon | WiFi: 20dBm |
| Barva | Bíla |
| Materiál | Plast |
| Vstupní napětí zařízení | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximální zatížení | 3680W, 16A |
| Síťové pohotovostní napájení (Pnet) | 0,4W |
| Power delivery | Ano |
| Výstup USB | 30W |
| USB-A | 5V 3A,9V 3A,12V 2.5A Max 30W |
| USB-C | 5V 3A,9V 3A,12V 2.5A,15V 2A Max 30W |
| USB-A + USB-C | sdílené 5V 3A Max 15W |
| Ochrana proti přepětí | 265V |
| Provozní teplota | -5°C až 35 °C |
| Provozní vlhkost | 5% - 65% |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 36 x 5,9 x 4,7 cm |
| Váha zařízení | 700 g |
| Obsah balení | uživatelský manuál, zařízení |