Výhody:
Přenosná
Baterie 1800mAh: vestavná baterie o kapacitě 1800mAh, umožní lampičku používat i bez připojení k elektrické síti.
CCT - 3 odstíny světla, lze volit mezi teplým, chladným a přirozeným odstínem světla podle aktuálních preferencí a okolních podmínek.
Plynulé stmívání: Možnost plynulého stmívání je výhodná pro přizpůsobení osvětlení dle potřeb a momentální atmosféry.
Displej:
- Zobrazení času: 12 nebo 24 hodinový režim
- Zobrazení datumu
Technická specifikace:
Provedení: imitace dřeva v kombinaci s černou a zlatou matnou barvou
Barevná teplota 3000K / 4000K / 5000K
CRI(Ra) RA >80
Typ LED diod: 2835
Počet LED: 18 + 18 (teplé + studené diody)
Celkový příkon: 5W
Světlený tok: 200lm
Vstupní napájení: 5V/1A
Vstupní napětí: DC 5V 1A
Stmívání: Postupné stmívání
Rozměry: 8.8 x 29.5 x 5.7cm
Lithiová baterie: 18650, 3.7V, 1800mAh
Obsah balení: stolní lampička, napájecí kabel, manuál
| Délka nejdelší strany | 8,8 cm |
| Hmotnost s obalem v kg | 0,5 kg |
| Nejdelší strana | 20 - 39cm |
| Šířka | 6,7 cm |
| Rozměr balení | 14x34x8,5 |
| Výška | 29,5 cm |
| Funkce | Display, Integrovaná baterie, LCD hodiny, Stmívatelné, Změna odstínů bílé barvy |
| Barva | Černá, Imitace dřeva, Zlatá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Barva světla | Přírodní bílá, Studená bílá, Teplá bílá, Volitelná teplota bílé barvy světla |
| Barevná teplota | 3000K / 4000K / 5000K |
| Typ patice | Integrovaný LED modul |
| Typ instalace | Stolní a stojací |
| Členění dle místností | Dětský pokoj, Kancelář, Ložnice |
| Energetická třída (EEI) | F |
| Možnost stmívání | Ano |
| Počet a typ LED | 2835, 18 + 18 (teplé + studené diody) |
| Světelný tok | 200lm |
| Lumeny | 200 |
| Vstupní napětí zařízení | 5V 1A |
| Příkon (W) | 5 W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 8,8*29,5*5,7cm |
| Váha zařízení | 500 g |
| Obsah balení | napájecí adaptér, uživatelský manuál, zařízení |