LED stolní dekorativní lampička Immax DREAM HOME multifunkční
Bezdrátové nabíjení telefonu
Relaxační zvuky, bílý šum, 9 možností
Časovač 30/60/90 minut
Design domečku, útulné světlo
Energeticky úsporné LED
Ideální na noční stolek nebo do pracovny
Technické parametry:
Materiál: ABS
Barva: světlé dřevo/bílá
LED diody: 12 x 2835
Světelný tok: 6 lm
Spotřeba lampy: 2 W
Bílý šum: 9 relaxačních zvuků
Časovač: 30/60/90 minut
Spotřeba bezdrátového nabíjení: max. 15 W
Studené světlo: 4000 ± 400 K
Index podání barev: >80Ra
Vstupní výkon: 9 V/2,22 A
Vstupní napětí: AC 220–230 V, 50/60 Hz
Stupeň krytí: IP 20
Rozměry: 17*12*12,8 cm
Hmotnost: 0,49 kg
Obsah balení: dekorativní LED lampa, nabíjecí kabel USB-C, manuál
| Délka nejdelší strany | 17 cm |
| Hmotnost s obalem v kg | 0,49 kg |
| Nejdelší strana | menší než 20cm |
| Šířka | 12 cm |
| Rozměr balení | 18,5*15,5*14,8 |
| Výška | 12,8 cm |
| Funkce | Noční podsvícení, relaxační zvuky, Stmívatelné, vestavné Qi bezdrátové nabíjení pro mobilní zařízení |
| Barva | Bíla, Imitace dřeva |
| Materiál | Plast |
| Barva světla | Přírodní bílá |
| Typ patice | Integrovaný LED modul |
| Index podání barev | >80Ra |
| Typ instalace | Stolní a stojací |
| Členění dle místností | Dětský pokoj, Kancelář, Ložnice, Obývací pokoj |
| Tvar | Hranatý, Zvláštní |
| Možnost stmívání | Ano |
| Počet a typ LED | 12 x 2835 |
| Světelný tok | 6 lm |
| Vstupní napětí zařízení | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Příkon (W) | 15 W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 17*12*12,8 cm |
| Váha zařízení | 490 g |
| Obsah balení | USB kabel, uživatelský manuál, zařízení |