Mobilní lampička s integrovanou baterií. Pomocí pevného klipu jednoduše a pohodlně upevníte lampičku kdekoliv potřebujete. Otočné a sklopné rameno (180°), umožní správné nasměrování světla. Po plném nabití vydrží lampička svítit až 5 hodin. Nabíjení pomocí micro USB kabelu.
Vhodná k upevnění na rám postele, desku stolu, polici, ale také výborný pomocník při stanování či campingu.
Technické parametry:
Materiál: hliník, PVC
Barva svítidla: černá mat
Barva světla: 4000K (neutrální bílá)
Režimy stmívání: 20%, 50%, 100%
Doba svícení při plném nabití baterie: až 5hodin
Zdroj : 32650/3,7V5000mAH lithiová baterie, 2000 nabíjecích cyklů
Vstup: USB
Nabíjecí napětí: 5V
Doba nabíjení : 5 hodin plné nabití
Příkon: 5W
Typ LED: SMD 2835
Počet LED: 30
Světelný úhel: 120°
Světelný tok: 140lm
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: DC3,7V
CRI(Ra) Index podání barev: >80 ( denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 2 roky
Stupeň krytí: IP 20
Certifikace: CE
Rozměry světla: 11cm x 7,5cm x 7,5cm (D x V x Š)
Rozměry včetně držáku: 21cm x 12cm x 7,5cm (D x V x Š)
Obsah balení: lampička, USB kabel (1m), návod
| Délka nejdelší strany | 10,5 cm |
| Hmotnost s obalem v kg | 0,463 kg |
| Šířka | 8 cm |
| Rozměr balení | 23*10*10 |
| Výška | 8 cm |
| Funkce | Stmívatelné |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov, Plast |
| Barva světla | Přírodní bílá |
| Barevná teplota | bílá |
| Úhel světelného paprsku | 120° |
| Typ patice | Integrovaný LED modul |
| Okamžité rozsvícení | Ano |
| Index podání barev | >80Ra |
| Typ instalace | Klip |
| Členění dle místností | Dětský pokoj, Kancelář, Ložnice |
| Možnost stmívání | Ano |
| Počet a typ LED | 30x SMD 2835 |
| Průměrná životnost | 50.000 |
| Světelný tok | 140lm |
| Příkon (W) | 5 W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 21*12*7,5 |
| Váha zařízení | 463 g |
| Obsah balení | USB kabel, uživatelský manuál, zařízení |