Konec zamotaných řetízků – řetízky, náušnice i prstýnky přehledně uspořádané
Teplé LED světlo – zvýrazní šperky a vytvoří příjemnou atmosféru
Stabilní základna s přihrádkami – prstýnky a drobnosti mají vlastní místo
Kovové tělo v rose gold tónu – elegantní a nadčasový vzhled
Dekorace s funkcí – dárek, který se skutečně používá
Technické parametry:
Příkon: 1,5W
Barva světla:3000±283K, teplá bílá
Vstupní napětí:5V/1A
Možnost stmívání:3 stupně stmívání
Index podání barev:>80Ra
Materiál: kov, ABS
Rozměry:18,3 + 9,7 x 36,6cm
Obsah balení: lampička, napájecí kabel tybu USB-C, manuál
| Délka nejdelší strany | 9,7 cm |
| Hmotnost s obalem v kg | 1,4 kg |
| Nejdelší strana | 20 - 39cm |
| Šířka | 18,3 cm |
| Rozměr balení | 20*40*8,8 |
| Výška | 36,6 cm |
| Funkce | Stmívatelné |
| Barva | Měděná, Rose gold |
| Materiál | Kov, Plast |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Typ patice | Integrovaný LED modul |
| Okamžité rozsvícení | Ano |
| Typ instalace | Stolní a stojací |
| Členění dle místností | Dětský pokoj, Koupelna, Ložnice, Šatna |
| Tvar | Hranatý, Zvláštní |
| Energetická třída (EEI) | G |
| Možnost stmívání | Ano |
| Lumeny | 80 |
| Vstupní napětí zařízení | 5V 1A |
| Příkon (W) | 1,5 W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Váha zařízení | 700 g |