Kompatibilita svítidel Immax NEO v systému Philips HUE

Philips HUE je nejrozšířenějším systémem chytrého osvětlení na trhu. Jeho široká nabídka obsahuje designové i velmi praktické typy, které je možné umístit kdekoliv. Jejich komunikace může probíhat skrze chytrou bránu, a proto je možné připojit produkty Immax NEO. 

Produkty Immax NEO si zakládají na své kompatibilitě. Díky tomu si rozumí například s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky a Google Assistant. Svítidla Immax NEO využívají pro komunikaci technologii ZigBee, která je zvládne propojit s produkty IKEA, Samsung SmartThings a také Philips HUE (zde se jedná o Zigbee Light Link).  

Immax NEO a Philips HUE

Světla Philips HUE fungují na technologii Zigbee Light Link, mezi sebou a s vámi komunikují skrze chytrou bránu Hue Bridge, vy je řídíte aplikací v mobilním telefonu. Jedná se tedy o stejný princip jako u svítidel Immax NEO, které je možné připojit také do aplikace Hue. A naopak. Všechn svítidla, žárovky a LED pásky Philips HUE lze ovládat skrze aplikaci Immax NEO PRO

S aplikací Immax NEO PRO ke smart home

Shrnuto. Jelikož chytré osvětlení Philips HUE využívá ke své komunikaci technologii Zigbee Light Link, a v některých případech také Zigbee 3.0, lze jej vzájemně propojit s produkty Immax NEO. Jedná se však pouze o již zmíněné svítidla, žárovky a LED pásky. Další zařízení z nabídky kompatibilní nejsou. 

Aplikace Immax NEO PRO tento problém řeší. Funguje na platformě TUYA, čímž nabízí nekonečnou kompatibilitu s produkty, které ji také využívají. A v tomto případě nezávisí na tom, zda komunikují skrze WiFi síť, Bluetooth či technologii Zigbee. Díky tomu můžete vytvořit komplexní chytrou domácnost. Zároveň do aplikace stále můžete připojit chytré osvětlení Philips HUE, a to skrze chytrou bránu Immax NEO BRIDGE PRO.

Více o platformě TUYA naleznete zde

Vytvořeno09.09.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše