Immax NEO v kuchyni aneb kurz vaření s chytrým osvětlením

Immax NEO pomáhá v každodenních činnostech. Díky jeho funkčním možnostem se stáváte pánem světla v domácnosti. Intenzita, barevný odstín a teplotní zabarvení je čistě ve vaší režii. Pozornost je vždy soustředěna na správné místo.

Kuchyně bývá problematickým prostorem. Provádíme zde mnoho činností, u kterých vyžadujeme rozdílné světlo. Immax NEO v tomto směru výrazně ulehčí práci.

Příprava surovin

Krájení, krájení, krájení. Takto u kuchyňské desky trávíme hodiny a hodiny. Při této aktivitě je nutné se maximálně soustředit a mít dostatečný přísun světla. To musí mířit především pod naše ruce. Stále populárnějším řešením jsou závěsná svítidla, které je ideální umístit do výše očí.

Chytré osvětlení navíc nabídne možnost si zvolit intenzitu dle potřeb. Pokud se potřebujeme opravdu soustředit, stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a získáme silné světlo. Naopak při zpracovávání větších potravin si klidně vystačíme s tlumenou variantou, abychom šetřili naše oči.

Tip: Immax NEO Liston představuje lustr nadčasového vzhledu. Zaujme nejen svým designem ale především funkčností. Nad kuchyňským ostrůvkem vypadá opravdu dobře.

Atmosféra pro vaření

Vaření je radost. Po přípravách se přesouváme k varné desce. Kuchyň již nemusí být maximálně prosvětlená a nyní se potřebujeme soustředit pouze na jedno místo. K tomu můžeme využít okolo rozmístěných LED pásek. Ty zajistí příjemné a měkké světlo, aby nerušilo naše kuchařské umění.

Tip: Chytrý barevný a stmívatelný LED pásek Immax NEO nabídne kromě úspory i pomoc při nutnosti se maximálně soustředit.

Recept na nezapomenutelný okamžik

Při večeři toužíme po klidné a občas i romantické atmosféře. Chytrá svítidla nabízejí dokonalé prostředí dle aktuálních potřeb. Při rodinných chvílích lze zvolit neutrální barvy. Pro okamžiky ve dvou stačí vzít v aplikaci zvolit připravený mód. Příjemná intenzita světla v kombinaci s červeným odstínem se může stát zaručeným receptem. Dobrou chuť!

Vytvořeno04.10.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše