Technická specifikace:
Protokol: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
Frekvence: 2,4GHz
Maximální RF výstupní výkon: WiFi: 20dBm
Jmenovité provozní napětí: AC 100-230V
Síťové pohotovostní napájení (Pnet): 1,5W
Provozní zatížení: 16A (elektrické podlahové topení)
Externí teplotní čidlo: NTC, B=3380, R25=10KQ±1%
Rozsah nastavení teploty: 5°C - 45°C, v 0,5°C krocích
Přesnost měření: ± 1°C
Korekce teploty: -9°C až 9°C
Hystereze: 1 - 5°C
Rozsah měření teploty: +5°C až 99°C po 0,5°C
Barva: bílá / černá
Stupeň ochrany: IP20
Rozměry:8x8x6 cm
Certifikace: CE, RoHS
Obsah balení: termostat, externí teplotní čidlo (3m), uživatelský manuál
| Funkce | Bezdotykové ovládání, Dálkové ovládání, Display, Dotykové ovládání, Inteligentní, Noční podsvícení, Senzor, Teploměr |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximální RF výstupní výkon | WiFi: 20dBm |
| Barva | Bíla, Černá |
| Materiál | Plast |
| Možnost stmívání | Ano |
| Vstupní napětí zařízení | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximální zatížení | 16A (elektrické podlahové topení) |
| Síťové pohotovostní napájení (Pnet) | 1,5W |
| Rozsah měření teploty | +5°C až 99°C po 0,5°C |
| Přesnost měření teploty | ±1.0°C |
| Korekce teploty | -9°C až 9°C |
| Hystereze | 1 - 5°C |
| Externí teplotní čidlo | NTC, B=3380, R25=10KQ±1% |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 8x8x6 cm |
| Obsah balení | 1x externí čidlo 3m, uživatelský manuál, zařízení |