Chytrá venkovní solární kamera BARREL, užitečný chytrý pomocník, který Vám pomocí WI-fi umožní okamžitý náhled na dění ve vašem domově. Kdykoliv bude potřeba, můžete pořídit záznam nebo fotografie z monitorované oblasti. V nastavení aplikace si můžete například zvolit, že pokud kamera detekuje pohyb, ohlásí se alarm na Vašem chytrém telefonu či tabletu, tak budete ihned informováni o nečekaných návštěvnících. Součástí kamery je kvalitní reproduktor a mikrofon, který umožní oboustrannou komunikaci s rodinnými příslušníky nebo s domácími mazlíčky. Detekce pohybu, denní i noční vidění, skvělá kvalita obrazu.
Technická specifikace:
Alarm: oznámení detekce pohybu
Protokol: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
Frekvence: 2,4GHz
Maximální RF výstupní výkon: WiFi: 20dBm
Oblast snímání: Ano
Obousměrná zvuková komunikace: Ano
Siréna: Ano
Podpora: IOS7 a vyšší, Android 4.0 a vyšší
Zabezpečení: ověřování uživatelů, šifrování softwaru
Vestavěný slot TF podporuje max. 128 GB microSD (FAT32)
Senzor : 1/3"
Objektiv: 2,8mm
Rozlišení: 4MP 2560 x 1440 px (H.264+/H.265)
Zorný úhel: 92°
Maximální vzdálenost snímání PIR: 4-6m
Vestavěné pohybové čidlo: PIR 120°
Kapacita baterie: 5000mAh
Noční režim: ANO (automatické přepnutí režimu po setmění)
Paměť: paměťová karta microSD, max 128GB (není součástí balení, FAT32)
Provozní teplota: -20°C až 60°C
Provozní vlhkost: 20% - 85% relativní vlhkosti
Zdroj energie: solární + vestavěný akumulátor
Stupeň krytí: IP65
Záruka na kapacitu baterie: 6 měsíců
Záruka na produkt: 24 měsíců
Rozměry: 9,1 x 6,4 x 6,0cm
Hmotnost: 206g
Specifikace solárního panelu:
výkon: 3W
výstupní napětí: DC 5V/3W
pracovní teplota: -20° až 50°C
doba nabíjení baterie: 4-6 dní v závislosti na slunečním svitu
stupeň krytí, voděodolnost: IP65
délka kabelu- koncovka USB C: 1,9m
rozměr: 17,2x11,9x1,7cm
hmotnost: 151g
Obsah balení: kamera, držák, návod, kabel k solárnímu panelu, solární panel
| Maximální RF výstupní výkon | WiFi: 20dBm |
| Barva | Bíla, Černá |
| AI detekce | Ne |
| Sledování pohybu | Ne |
| Detekce těla | Ne |
| Siréna | Ano |
| Funkce ONVIF | Ne |
| Funkce WebRTC | Ne |
| Obousměrná zvuková komunikace | Ano |
| Objektiv | 2,8mm |
| Rozlišení | (H.264+/H.265), 4MP(2560x1440) |
| Vstupní napětí zařízení | DC5V / 1-2A |
| Napájení | solární + vestavěný akumulátor |
| Provozní teplota | -20°C až 60°C |
| Provozní vlhkost | 20% ~ 85% |
| Detekční vzdálenost PIR | 4-6m |
| Rozměry zařízení | 9,1 x 6,4 x 6,0cm |
| Váha zařízení | 206 g |
| Výkon solárního panelu | 3W |
| Výstupní napětí sol. panelu | DC 5V/3W |
| Stupeň krytí sol. panelu | IP65 |
| Rozměr sol. panelu | 17,2x11,9x1,7cm |
| Hmotnost sol. panelu | 151 g |
| Obsah balení | držák, instalační materiál, kabel k solárnímu panelu, solární panel, uživatelský manuál, zařízení |
| Oblast snímání | Ano |
| Vestavěné pohybové čidlo | PIR 120° |
| Kapacita baterie | 5000mAh |
| Zorný úhel | 92° |
| Funkce | Dálkové ovládání, Integrovaná baterie, Inteligentní, Noční podsvícení, Senzor, Solární |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Materiál | Plast |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Typ připojení | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |