Technická specifikace:
Barva: Modrá/bílá
Funkce ONVIF: Ano
Funkce WebRTC: Ano
Alarm: oznámení detekce pohybu
Sledování pohybu: Ano
Oblast snímání: Ano
Detekce těla: Ano
Body zájmu: Ano
Patrola: Ano
Ukolébavky: 5 skladeb
Obousměrná zvuková komunikace: Ano
Siréna: Ano
Pohyb kamery: PAN 355° TILT 50°
Ethernet: Ne
Protokol: Wi-Fi
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: WiFi: 20dBm
Podpora: IOS7 a vyšší, Android 4.0 a vyšší
Zabezpečení: ověřování uživatelů, šifrování softwaru
Vestavěný slot TF podporuje max. 128 GB microSD (FAT32)
Provozní teplota: -10 ° C + 60 ° C
Rozsah detekce vlhkosti: 10-90% RH
Rozsah detekce teploty: -10 - +55°C
Materiál: plast
Stupeň krytí: IP20
Napájení: DC5V / 1A (USB C)
Rozměry: 9x7,5x12cm
Váha: 164g
Kamera:
Rozlišení: 4MP(2560 x 1440),VGA(640x480)
Min. osvětlení: 0.1lux /F1.2
Objektiv: 3.6mm
Úhel: 100 °
Infračervené LED: 6ks / dosah: 5m
Denní a noční automatické přepínání filtru IR -CUT
Komprese videa: H.264+/H.265
Audio komprese: G.711
Stream: Ano
Obsah balení: Smart kamera, napájecí kabel (1m), napájecí adaptér, uživatelský manuál
Podpora funkce WebRTC, záznam z kamery v reálném čase lze spustit na webovém prohlížeči.
https://ipc-eu.ismartlife.me/login
| Oblast snímání | Ano |
| Zorný úhel | 100 ° |
| Funkce | Dálkové ovládání, Inteligentní, Senzor, Teploměr |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximální RF výstupní výkon | WiFi: 20dBm |
| Barva | Bíla, Modrá |
| Materiál | Plast |
| AI detekce | Ne |
| Sledování pohybu | Ano |
| Detekce těla | Ano |
| Siréna | Ano |
| Funkce ONVIF | Ano |
| Funkce WebRTC | Ano |
| Pohyb kamery | PAN 355° TILT 50° |
| Obousměrná zvuková komunikace | Ano |
| Objektiv | 3.6mm |
| Rozlišení | 4MP(2560x1440) |
| Infračervené LED dosah | 6ks / dosah: 5m |
| Vstupní napětí zařízení | 5V 1A |
| Rozsah měření teploty | -10 - +55°C |
| Provozní teplota | -10 ° C + 60 ° C |
| Provozní vlhkost | 10% ~ 90% |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 9x7,5x12cm |
| Váha zařízení | 164 g |
| Obsah balení | napájecí adaptér, USB kabel, uživatelský manuál, zařízení |