Lustry FINO splňují požadavky náročného uživatele, vysoká svítivost, designové řešení závěsného systému.. Osvětlení FINO nevyniká pouze svým designem, ale také rozmanitou funkčností. Stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a změníte intenzitu či tepelnou zabarvenost, kdykoliv kliknutím změníte funkčnost z centrálního osvětlení na náladové přisvícení.
UPOZORNĚNÍ: Kruh svítí dolů, lustr Vás tedy nebude oslňovat jako svítidlo svítící dovnitř nebo do stran.
Vzdálená správa aplikací Immax NEO PRO je pohodlná a jednoduchá.
Lustr si můžete zavěsit dle vašeho přání vodorovně či šikmo a zafixovat do pozice, která Vám bude vyhovovat.
Komunikující přes ZigBee 3.0, kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Tuya, Philips HUE
Technické parametry:
Protokol: Zigbee 3.0
Materiál: kov, plast
Barva svítidla:černý mat
Rozměry: 2x 60x120cm, průměr 120cm
Délka závěsu: max 150cm
Barva světla: CCT 2700-6500K
Příkon: 72W
Světelný tok: 4752lm
Stmívatelný : ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: (AC 220-230V 50/60Hz)
CRI(Ra) Index podání barev: >86 (denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 3 roky
| Délka nejdelší strany | 120 cm |
| Hmotnost s obalem v kg | 6,1 kg |
| Nejdelší strana | 120cm a více |
| Průměr | 120 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Rozměr balení | 127*12*67 |
| Výška | 150 cm |
| Funkce | Dálkové ovládání, Inteligentní, Noční podsvícení, Stmívatelné, Změna odstínů bílé barvy |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Apple Home Kit, Apple Siri zkratky, Google Assistant, IkeaTradfri, Lidl, Philips Hue, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | Zigbee 3.0 |
| Maximální RF výstupní výkon | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Typ patice | Integrovaný LED modul |
| Typ instalace | Přisazené, Závěsné |
| Členění dle místností | Dětský pokoj, Jídelna, Kancelář, Kuchyň, Obývací pokoj |
| Délka závěsu | 150 cm |
| Tvar | Kulatý, Zvláštní |
| Energetická třída (EEI) | G |
| Možnost stmívání | Ano |
| Lumeny | 4752 |
| Vstupní napětí zařízení | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Příkon (W) | 72 W |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Váha zařízení | 5,5 g |
| Obsah balení | dálkový ovladač, uživatelský manuál, zařízení |