Velkorysé stropní svítidlo HILO o průměru 80 cm kombinujte se závěsnými svítidly ze stejné řady, a proměňte tak interiér v harmonický celek.
Naše svítidla BOHO jsou ideální volbou pro všechny, kteří chtějí do svého domova vnést dotek přírody, originality a bohémského stylu. Každý kus je ručně vyroben z přírodních materiálů s důrazem na detail a vysokou kvalitu, a je proto vždy jedinečný.
Využijte různé velikosti a textury, kreativně rozmístěte stropní a závěsná svítidla a dokonale tak podtrhněte jedinečný charakter vašeho interiéru.
Technické parametry:
Materiál: bambus, kov
Barva svítidla: přírodní + černá
Patice: pro žárovky E27
Rozměry těla lampy: D80 x 55 x 25cm
Rozměry základny: D10cm
Délka závěsu: 120cm
Záruční lhůta: 2 roky
Příkon: max: max 40W
Vstupní napětí: AC 220-230V 50-60Hz
Obsah balení: Svítidlo, instalační návod
Doplněním svítidla Smart Wi-Fi nebo Zigbee žárovkou, spojíte přírodní vzhled lustru s vysokou funkčností a vyspělou technologií.
Co například umí taková Smart žárovka?
Rozsvítí se, při setmění
Zhasne v určitou hodinu
Vypne se a zapne na určitou dobu, nejste-li doma
Mění teplotu, odstín, intezitu i barvu světla
Lze ovládat dálkově přes aplikaci a to i z druhého konce světa. A je toho mnohem víc.
Výběr Smart žárovek ZDE.
| Délka nejdelší strany | 55 cm |
| Hmotnost s obalem v kg | 3,2 kg |
| Nejdelší strana | 80-99cm |
| Průměr | 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Rozměr balení | 80*55*35 |
| Výška | 35 cm |
| Barva | Černá, Dřevo, Hnědá, Přírodní |
| Materiál | Dřevo, Přírodní materiál, Ratan |
| Typ patice | E27 |
| Typ instalace | Přisazené |
| Členění dle místností | Dětský pokoj, Krytá pergola, Krytá veranda, Kuchyň, Ložnice, Obývací pokoj |
| Tvar | Ovál, Zvláštní |
| Příkon (W) | 40 W |
| Stupeň krytí | IP20 |