Chytré scény aplikace Immax NEO PRO

Aplikace Immax NEO PRO je přizpůsobena potřebám běžných uživatelů. Myslí na vaše každodenní aktivity, úsporu finančních prostředků a správnou atmosféru v domácnosti. Pomocí mobilního telefonu či tabletu lze řídit každý chytrý přístroj v domácnosti. Ten může následně fungovat zcela automaticky a bez starostí.

Nastavení aplikace je zcela jednoduché. Immax NEO PRO je dostupná v Apple Store i Google Play. Stačí instalace a následně pouze připojit jednotlivá zařízení v domácnosti. Podrobnější návod krok za krokem naleznete v našem minulém článku.

Zapnout, vypnout a mnoho dalšího

Ovládání chytrých zařízení není pouze o jejich spuštění. Díky skutečnosti, že je lze ovládat pomocí mobilního telefonu, se množství jejich funkcí výrazně rozšířilo. U inteligentního osvětlení lze snadno nastavit intenzitu i tepelné zabarvení. Prostřednictvím kamer v reálném čase sledujeme, co se děje v domácnosti. U termostatu či zásuvek hlídáme celkovou spotřebu.

„Siri, uleháme ke spánku“

Tzv. chytré scény jsou opravdovou podstatou chytré domácnosti. Tato funkce spojuje jednotlivé přístroje do jednoho ovladatelného celku. Následně stačí jeden příkaz a domácnost se zcela promění. Vždy závisí na vašem nastavení.

A jak na to? V sekci „Chytré scény“ stačí zvolit malé plus v pravém rohu. Otevře se vám seznam všech připojených zařízení a jejich dostupné funkce. Vše je zcela intuitivní a poté již stačí scénu vhodně pojmenovat.

Váš příchod domů tak může být doprovázen rozsvícením světla v chodbě a obývacím pokoji. Zároveň se může zapnout chytrý termostat na požadovanou teplotu a kamery vypnou svoji detekci pohybu. Naopak při odchodu do postele se vše zhasne a žárovka na nočním stolku sama vytvoří příjemnou atmosféru k usínání.

A vše lze ovládat hlasem. Aplikaci je kompatibilní se Siri zkratky, Amazon Alexa a Google Assistant.

Se západem slunce se rozsvítí domácnost

Chytré scény lze plně zautomatizovat. Osvětlení se řídí dle západu slunce. Termostat reguluje teplotu v domácnosti podle té venkovní. Kamery se samy spustí po vašem odchodu z domu. Opět závisí na vašem nastavení. Aplikace je schopna z externích dat identifikovat venkovní počasí a dle toho řídit domácnost.  

Tip: Pokud se chystáte připojit větší množství zařízení a následně sdílet profil se členy domácnosti, je lepší si podrobně projít nastavení "Správa domácnosti". U dalších kroků bude vše maximálně přehledné.

 

Vytvořeno10.09.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše