Chytrá domácnost pro domácí mazlíčky

Se čtyřnohými miláčky je radost a občas i menší starost. Pokud se nacházíme mimo domov, část našich myšlenek občas zabloudí směrem k domovu. A přichází otázka. Je můj pejsek v pořádku? Netoulá se kočka mimo domov?

Domácí mazlíček je nedílnou součástí rodiny a jeho bezpečí stojí vysoko na žebříčku priorit. V posledních letech se do chytré domácnosti postupně dostávají zařízení, která nám v tomto směru mohou pomoci.

Kamera směrem k pelíšku

Bezpečnostní kamery hlídají domácnost před zloději a zvládnou také dohlížet na mazlíčka.  Kdykoliv je možné si prohlédnout interiér, zda je vše v pořádku. Reálný obraz se vysílá přímo do vašeho mobilního telefonu. Pokud se vaše kočka vydá ven na výzvědy, ihned vás o tom kamera spraví zaslaným oznámením. Vše máte pod kontrolou.

Jídelníček pod kontrolou

Chytré vlastnosti se dostaly i do běžných krmítek. Dle potřeb domácího mazlíčka lze nastavit správné dávkování po celý den. Vše na základě předem vytvořených programů. Ovládání je zajištěno prostřednictvím mobilního telefonu či tabletu. Krmítko disponuje i kamerou, se kterou získáváte jistotu, že pes či kočka dodržují pravidelnou stravu.

Pro větší zábavu

Inteligentní fontánka s vodou je designovým prvkem i pomocníkem při zajištění pitného režimu domácích zvířat. Zařízení obsahuje kontrolu čerstvosti vody a ultrafialovou zářivku. Ta čistí pitnou tekutinu od škodlivých virů.

Vytvořeno01.10.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše