Snadnější komunikace s chytrým video zvonkem

V Immax NEO se neustále snažíme posouvat zabezpečení domácnosti dopředu. Nové technologie přinášejí nové možnosti. Ještě nedávno byl zvonek pouze funkčním prvkem, který upozorňoval na to, že stojí někdo u dveří. S vývojem chytré domácnosti výrazně rozšířil své možnosti. 

Vstupní dveře jsou bránou do domácnosti. Všichni hosté se k vám procházejí právě tudy. Jak mít neustále tento prostor pod kontrolou?

Chytrý video zvonek nabízí řadu funkcí, které vám k tomuto cíli pomohou. Zabudovaná kamera zvládne detekci pohybu, pořizovat fotografie či záznamy a také obousměrnou komunikaci. Zařízení se dá ovládat pomocí mobilního telefonu, i když se nacházíte stovky kilometrů daleko.

Jednoduchá instalace

Na dveře, vedle nich či na branku. Instalace video zvonku je velmi jednoduchá. Vystačíte si například s oboustrannou páskou. Pokud se rozhodnete o montáž na zeď, využijete přiložené šrouby.

Videozvonek by měl být v dostatečné výšce. Zároveň nezapomínejte, že nemusí sloužit pouze pro zvonícího návštěvníka. Když ho umístíte šikovně, lze s ním sledovat prostor okolo domu a zároveň hlídat sousedův pozemek přes ulici. Jeho pozorovací úhel je až 166°.

Detekce pohybu

Kamera má stejné vlastnosti jako každá její chytrá příbuzná. Můžete si nastavit, že bude detekovat pohyb, posílat vám fotografie okolí či uchovávat video záznamy. I přes tuto neustálou aktivitu je výdrž baterie až 8 měsíců.

Obousměrná komunikace

Video zvonek spadá do rodiny chytrých produktů a tomu odpovídají jeho funkce. Jedná se především o komunikaci s vámi. Smart technologie vám dávají jistotu, že budete vědět o všem, co se u vás doma děje v době vaší nepřítomnosti.

Každé zařízení, i tento video zvonek, lze propojit s vašim chytrým telefonem. Pokud se někdo přiblíží ke dveřím, ihned vás o tom informuje. V případě, že se dostavila očekávaná návštěva a vy ještě nejste doma, bude se hodit obousměrná komunikace.

Domluvte se s pošťákem

Každý zná situaci, kdy u dveří zvoní pošťák nebo zástupce expediční firmy a doma se zrovna nikdo nenachází. Následně je pak nutné se vydat do dlouhé fronty na poště či se složitě domlouvat na dalším termínu dodání. Video zvonek tento problém může snadno vyřešit. Díky obousměrné komunikaci se s doručovatelem snadno spojíte a dáte jasné pokyny. "Prosím, nechte balíček u sousedky". 
Vytvořeno27.09.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše