Nejčastější dotazy ohledně chytré brány

1) Jak mohu řídit jednotlivá zařízení?

Produkty Immax NEO lze řídit několika způsoby. Vždy záleží, jakým stylem komunikují. Od toho se odvíjí skutečnost, zda potřebujete chytrou bránu Bridge či nikoliv. 

Smart zařízení a brána Immax NEO Smart BRIDGE PRO 

Osvětlení, vytápění a alarm Immax NEO využívá pro svoji komunikaci technologii ZigBee. Jedná se o nejpokrovější řešení v oblasti chytré domácnosti. Srdcem tohoto systému se stává Immax NEO BRIDGE PRO. Jeho výhodou je nezávislost na internetovém připojení. Navíc zvládne velké množství zařízení a disponuje dostatečným dosahem. 

Smart zařízení na WiFi síti 

Naše nabídka zahrnuje široké množství zařízení. Pokud si vyberete produkty, které využívají WiFi síť, chytrá brána není potřeba. V takovém případě si vystačíte s aplikací Immax NEO PRO. Ta je k dostaní pro iOS a Android. 

2) Proč nevidím zařízení při vyhledávání?

Ve většině případů se jedná o to, že zařízení nebylo vyresetováno a není v režimu párování. To je nutné udělat před přidáním do aplikace. Stačí postupovat dle pokynů na obrazovce vašeho telefonu. Vše je zde popsáno krok za krokem. 

3) Která je aktuální verze chytré brány? 

V letošním roce došlo k výraznému posunu při komunikaci našich zařízení. Vytvořili jsme pro vás chytrou bránu, která komunikuje přes protokoly ZigBee 3.0. a WiFi 2.4GHz. Zároveň je možné Bridge propojit s novým ovladačem

4) Jak získat aplikaci Immax NEO PRO?

Aplikaci Immax NEO naleznete v Apple Store i Google Play

5) Jak připojit jednotlivá zařízení? 

Jednotlivá zařízení je možné obsluhovat v naší chytré aplikaci Immax NEO. Podrobný návod o nastavení chytré brány a následném připojení naleznete zde

6) Mohu do systému připojit zařízení jiných výrobců? 

Ano. Aplikace Immax NEO PRO je kompatibilní s produkty různých výrobců. Více o připojení naleznete v našem návodu

7) Je moje chytrá domácnost odolná vůči napadení? 

Náš systém splňuje všechna náročná kritéria na zabezpečení dat svých uživatelů. Tomu napomáhá strategické rozmístění jednotlivých datových center po celém světě.

8) Lze připojit světlo Immax do chytré brány Philips HUE?

Ano. Svítidla Immax NEO využívají technologii ZigBee, na které funguje i systém Philips HUE. Pokud disponujete chytrou bránou od Philips HUE, lze do ní připojit také naše svítidla. 

9) Lze připojit ovladač k Bridge? 

Ano. Náš ovladač je možné připojit k chytré bráně Immax NEO Smart BRIDGE PRO

10) Jaká je maximální vzdálenost mezi Bridge a světlem? 

Osvětlení funguje na základě technologie ZigBee. Její výhodou je velká vzdálenost pokrytí. Toho je dosaženo díky přenosu signálu z jednoho zařízení na druhé. První světlo by mělo být vzdáleno cca 10 metrů od chytré brány (vzdálenost se může lišit dle místa). 

Vytvořeno10.09.2021
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše