Hodnoty teploty a vlkosti můžete sledovat také vzdáleně, slouží k vytvoření automatizace chytré domácnosti. Pomocí Immax NEO chytré brány (lze dokoupit samostatně) můžete informace ze senzoru dostávat do aplikace IMMAX NEO PRO.
Po připojení k síti Vaší chytré domácnosti, budete moci sledovat aktuální teplotu a vlhkost prostřednictvím mobilní aplikace IMMAX NEO PRO vždy a všude. Stačí Vám jen přístup k internetu. V mobilní aplikaci můžete také zpětně sledovat vývoj teploty v minulosti. S informacemi o aktuální teplotě a vlhkosti můžete navíc vytvářet automatizace Vaší chytré domácnosti. V aplikaci lze programovat automatizace na základě tří hodnot: teplota, vlhkost, stav baterie.
Další důležitou podmínkou je aby byl senzor v dosahu chytré brány. POZOR - toto není WiFi senzor, vyžaduje Immax NEO chytrou bránu (lze dokoupit samostatně), popřípadě jiný Tuya hub/bridge/gateway na platformě, který komunikuje pomocí standardu ZigBee 3.0. Systém je plně kompatibilní se systémy iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, TUYA, Lidl.
Technická specifikace:
Protokol: ZigBee 3.0
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: ZigBee:10dBm - max 19dBm
Bezdrátový dosah: 30 m přímá viditelnost, 10 m v zastavěném prostoru
Zdroj energie: 1x baterie 3V CR2032
Provozní napětí: 2.4V-3.3V
Průměrný provozní proud: 5 mA (Zigbee)
Pohotovostní proud: < 3uA
Výdrž baterie: 6 - 8 měsíců
Detekce údajů: detekce teploty a vlhkosti probíhá každých 5 vteřin
Aktualizace údajů: když je změna teploty větší než 0,6 stupně nebo změna vlhkosti je větší než 6%; ve výchozím nastavení se odesílají data do aplikace každých 30 minut
Provozní teplota: -10°C až + 50°C
Provozní vlhkost: maximálně 95% (bez kondenzace)
Stupeň krytí: IP20
Certifikáty: CE
Rozměry: 35x35x8mm
Váha: 8g
Obsah balení: senzor, uživatelský manuál
| Poznámka | detekce teploty a vlhkosti probíhá každých 5 vteřin |
| Provozní napětí | 2.4V-3.3V |
| Průměrný provozní proud | 5 mA (Zigbee) |
| Pohotovostní proud | < 3uA |
| Funkce | Inteligentní, Teploměr |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | Zigbee 3.0 |
| Maximální RF výstupní výkon | WiFi: 20dBm |
| Zigbee repeater | Ne |
| Barva | Bíla |
| Materiál | Plast |
| Výdrž na baterie | 8 měsíc |
| Napájení | 1x baterie 3V CR2032 |
| Provozní teplota | -10 ° C až 50 ° C |
| Provozní vlhkost | < 90% |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 35x35x8mm |
| Váha zařízení | 8 g |
| Obsah balení | uživatelský manuál, zařízení |