Žárovka Immax Neo SMART LED poskytuje barevnou teplotu světla 2700K – 6500K + RGB (míchání základních barev červená, zelená, modrá a jejich kombinace) a světelný tok 1055 lumenů, tato hodnota odpovídá klasické žárovce s výkonem 75W.
SMART WIFI systém s podporou BEACON. Jedná se o bezdrátové ovládání pomocí Bluetooth protokolu.
Pomocí dálkového ovladače můžete světlo či žárovku OVLÁDAT na dálku:
Není nutno dálkovým ovladačem namířit na výrobek (dosah cca 20m).
Jedním dálkovým ovladačem lze ovládat až 30 výrobků.
Není potřeba vlastnit chytrou bránu (Bridge).
Aby bylo možné používat k ovládání svítidla dálkový
ovladač, je nutné nejdříve přidat svítidlo do aplikace! Více informací najdete v návodu.
Technická specifikace:
Protokol: Wi-Fi, Beacon
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: WiFi: 20dBm
Příkon: 11W
Síťové pohotovostní napájení (Pnet): 0,4W
Patice: E27
Materiál těla žárovky: plast
Barva světla: RGB + CCT (teplá, přírodní a studená bílá)
Barevná teplota: 2700K-6500K
Světelný tok: 1055lm (v kouli 360°)
Úhel světelného paprsku: 240°
Vstupní napětí: AC 230V
Průměrná životnost: 25.000 hodin
Index podání barev:>80Ra
Rozměry: 6cm x 12,3cm
Odpovídá klasické žárovce: 75W
Počet spínacích cyklů: 100.000
Okamžité rozsvícení
Energetická třída(EEI): F
Účiník (Power factor): >0.5
Možnost stmívání: ANO
Certifikáty: CE
Obsah balení: LED žárovka, uživatelský manuál
Pokud se vám nedaří spárovat žárovku Immax NEO s dálkovým ovladačem nebo chytrou bránou Immax NEO, vyresetujte světlo. Jak správně vyresetovat světlo najdete na stránkách https://www.immaxneo.cz/podpora/faq/
| Funkce | Beacon, Inteligentní, Stmívatelné, Změna barev - RGB, Změna odstínů bílé barvy |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximální RF výstupní výkon | WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Barva | Bíla |
| Materiál | Plast |
| Barva světla | Přírodní bílá, RGB - barevné spectrum, Studená bílá, Teplá bílá, Volitelná teplota bílé barvy světla + barevné spectrum |
| Barevná teplota | 2700K-6500K |
| Úhel světelného paprsku | 240° |
| Typ patice | E27 |
| Odpovídá klasické žárovce | 75W |
| Okamžité rozsvícení | Ano |
| Index podání barev | >80Ra |
| Energetická třída (EEI) | F |
| Možnost stmívání | Ano |
| Počet spínacích cyklů | 100.000 |
| Průměrná životnost | 25.000 |
| Světelný tok | 1055lm (v kouli 360°) |
| Vstupní napětí zařízení | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Příkon (W) | 9 W |
| Síťové pohotovostní napájení (Pnet) | 0,4W |
| Účiník (Power factor) | 0,5 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 6cm x 12,3cm |
| Obsah balení | uživatelský manuál, zařízení |