Immax NEO LITE Smart venkovní zásuvka bez kolíku, typ F, IP44, WiFi

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (5)
Obrázek (1)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Venkovní Smart zásuvka Immax NEO LITE je skvělý nástroj pro ovládání a monitorování venkovního zažízení např. venkovního osvětlení a dalších zařízení na otevřených prostranstvích. Chytrá venkovní zásuvka, IP44, TUYA, WiFi, 3680W, 16A, 1× zásuvka typu F, měření spotřeby energie, časovač, odpočet, aktuální příkon a napětí, aplikace Immax NEO PRO v češtině a dalších 60 jazycích kompatibilní s iOS, Android, s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a dále se systémy TUYA, LIDL
Více o produktu
Skladem
Katalogové číslo07787L
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:úterý 16.7
Informační list
399 Kč 330 Kč bez DPH
Záruka 24 měs.
Recyklační poplatek 1 Kč

Venkovní Smart zásuvka Immax NEO LITE je skvělý nástroj pro ovládání a monitorování venkovního zažízení např venkovního osvětlení a dalších zařízení na otevřených prostranstvích. :

"Pro zcela nový zážitek z venkovního osvětlení a zahradní atmosféry představujeme venkovní Smart zásuvku Immax NEO LITE. S touto spolehlivou zásuvkou můžete dálkově ovládat, monitorovat a automatizovat veškeré venkovní zařízení připojené přes ni, a to prostřednictvím aplikace Immax NEO PRO.

S touto inovativní zásuvkou získáváte nejen kontrolu nad veškerým venkovním zařízením, ale také nad venkovními řetězy, které zdobí zahrádky, terasy domů nebo i restaurací.. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, máte možnost okamžitě přistoupit k ovládání zapojených zařízení a sledovat jejich spotřebu energie.

Už nikdy nebudete muset znepokojeně přemýšlet o tom, zda jste vypnuli čerpadlo zavlažování nebo jiný venkovní spotřebič. S aplikací Immax NEO PRO můžete jednoduše a rychle ovládat vše z jakéhokoli místa na světě. Navíc, když opouštíte domov na delší dobu, můžete nastavit automatické zapínání a vypínání světel, aby vaše domácnost působila živě a neopuštěně.

Ovládání venkovního osvětlení a zařízení se stává hračkou díky Immax NEO LITE. Pohodlnost, energetická úspora a bezpečnost jsou teď na dosah jednoho kliknutí. Zapomeňte na běžné zásuvky a dejte své domácnosti moderní dotek s touto inteligentní venkovní zásuvkou, kterou můžete ovládat odkudkoliv na světě, podmínkou je připojení k místní Wi-Fi síti s přístupem k internetu.
Jak snížit náklady v domácnosti díky chytrým zařízením Immax NEO

Technická specifikace:
Barva: černá
Jmenovité napětí: AC 230V ± 10%
Maximální zatížení: 3680W, 16A
Síťové pohotovostní napájení (Pnet): 1W
Protokol: Wi-Fi
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: WiFi: 20dBm
Bezdrátová vzdálenost : 30m (v otevřeném prostoru)
Pracovní teplota: 0 °C ~ 35 °C
Ochrana: IP44
Funkce v aplikaci: ZAP / VYP, Časovač, Odpočet, Měření spotřeby
Velikost: 8 cm x 5,8 cm x 9,48 cm
Váha: 113,7g
Obsah balení: Venkovní zásuvka, uživatelský manuál

 

ObrázekObrázek
Obrázek (5)Obrázek (5)
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (3)Obrázek (3)
Obrázek (4)Obrázek (4)
Soubory
Návod
BarvaČerná
FunkceDálkové ovládání, Inteligentní, Měření spotřeby, USB výstup
KompatibilitaAmazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife)
Stupeň krytíIP44
Typ připojeníWiFi 2,4GHz
PopisObrázkyKe staženíParametry
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
NastaveníPovolit vše