Očekáváné novinky v portfoliu Immax NEO

01.03.2021

První polovina roku 2020 se nesla ve znamení inovací. Především se nám podařilo spustit novou aplikaci pro mobilní telefony, kterou jsme nazvali Immax NEO PRO. Její inovativní vlastnosti umí obsloužit všechna chytrá zařízení v domácnosti a nezáleží, zda komunikují prostřednictvím systému ZigBee či Wi-Fi. A na co se můžete těšit v následujících měsících?

Chytrá domácnost myslí především na bezpečnost a úsporu finančních prostředků. Naši nabídku chystáme obohatit o přístroje, které pomohou s ochranou domácnosti. I když se tak budete nacházet stovky kilometrů od domova, vždy ho budete mít kontrolou.

Chytrá venkovní kamera

IP65, silný LED reflektor a obousměrná zvuková komunikace. Chytrá venkovní kamera odolá i náročnému počasí a spolehlivě tak ochrání váš dům. Pokud detekuje pohyb, ihned vám zašle oznámení na mobilní telefon. Její komunikace spoléhá na Wi-Fi bezdrátové připojení, díky čemuž ji lze ovládat prostřednictvím aplikace IMMAX NEO PRO.

Dveřní video zvonek

Dohlížejte na svůj domov z jakéhokoliv místa na světě. Zvonek zajistí obousměrný video hovor, vždy tak budete vědět, kdo stojí za dveřmi. Baterie vydrží až 6-8 měsíců nepřetržitého provozu. Záznam lze uchovat na kartu, kdykoliv je možné se k němu vrátit. 

Chytrá venkovní zásuvka

Výdaje za elektřinu stále pod kontrolou. Chytré zásuvky lze ovládat pomocí mobilní aplikace a tím hlídat spotřebu domácích zařízení. Venkovní provedení odolá i silným povětrnostním vlivům. Zásuvka komunikuje skrze Wi-Fi síť a její řízení probíhá přes aplikace Immax NEO PRO. Navíc disponuje hlasovou podporou u systémů Amazon Echo a Google Home.