(Po–Pá: 8–16h)
obchod@immax.cz
0
Váš košík je prázdný

LED reflektor IMMAX Slim 30W 2700lm IP65 PIR černá

LED reflektory IMMAX jsou osazeny výkoným čipem EPISTAR, který dosahuje vysoké svítivosti.
Výhodou je malý příkon, vysoký světelný výkon a dlouhá životnost, což předurčuje LED reflektory za vynikající náhradu za současné halogenové reflektory.
Úspora energie představuje až 80%. Výhodou jsou také nízké provozní náklady a téměř bezúdržbový provoz. Celokovové kvalitní zpracování s čelním sklem.
Venkovní provedení vlhkotěsné a nárazuvzdorné.
Univerzální použití pro osvětlení otevřených terénu, parkovišť, obchodů, sportovních a průmyslových hal, sportovních ploch, stadionů, sjezdovek, veřejných prostranství, reklamních billboardů, stavenišť.
Více o produktu

Pomůžeme vám s nákupem
LED reflektor IMMAX Slim 30W 2700lm IP65 PIR černá

LED reflektory IMMAX jsou osazeny výkoným čipem EPISTAR, který dosahuje vysoké svítivosti. Výhodou je malý příkon, vysoký světelný výkon a dlouhá životnost, což předurčuje LED reflektory za vynikající náhradu za současné halogenové reflektory. Úspora energie představuje až 80%. Výhodou jsou také nízké provozní náklady a téměř bezúdržbový provoz. Celokovové kvalitní zpracování s čelním sklem. Venkovní provedení vlhkotěsné a nárazuvzdorné. Univerzální použití pro osvětlení otevřených terénu, parkovišť, obchodů, sportovních a průmyslových hal, sportovních ploch, stadionů, sjezdovek, veřejných prostranství, reklamních billboardů, stavenišť. Na reflektoru ze nastavit  citlivost senzoru na vzdálenost, citlivost na intenzitu světla a také lze nastavit délku intervalu svícení.


Technické parametry:


senzor pohybu: ANO
stupeň krytí: IP65
typ LED: SMD 2835
barva světla: přírodní bílá 4000 – 4500K
materiál těla reflektoru: hliník
tvar: reflektor
barva reflektoru: černá
příkon: 30W
světelný tok: 2700lm
úhel světelného paprsku: 110°
životnost: 50 000 hodin
vstupní napětí: AC 230V, 50/60Hz
CRI(Ra) Index podání barev: >70 ( denní světlo má hodnotu Ra 100)
účiník (Power factor): >0.9
pracovní teplota: -20 až +50 °C
rozměry: 215.8x194.4x43mm
váha: 873.8g
certifikáty: CE,RoHS
Energetická třída(EEI) - A+
délka kabelu: 45cm


NASTAVENÍ PIR SENSORU Time: lze nastavit čas svícení od 10sec ± 3sec až do maximálně 7min ± 3min. Sens: lze nastavit na jakou vzdálenost bude sensor detekovat pohyb. Max. 10m. Lux: lze nastavit při jaké intenzitě osvětlení bude detektor pohybu aktivován.

Vložit nový komentář
Zeptejte se nás