777 808 600 (Po–Pá: 8–16h)
obchod@immax.cz
0
Váš košík je prázdný

Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM

Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM

Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM je mozkem a centrálou celého systému Immax NEO. Díky němu můžete bez omezení používat všechny funkce Vaší chytré domácnosti.

Systém je postaven na ověřené technologii ZigBee, která představuje to nejpokrokovější řešení v oblasti chytré domácnosti. Je navržena tak, aby byla schopna propojit výhledově všechna zařízení domácí elektroniky do jednoho jednoduše ovladatelného komplexu.

 

Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM - můžete ovládat všechny dostupné funkce vašeho chytrého osvětlení – proměnlivou intenzitu světla, tepelné zabarvení, nastavení barevných tónů nebo třeba časových režimů osvětlení v různých částech domova. Další benefit v podobě čidla 4v1 vám umožní kontrolovat teplotu, vlhkost a na základě hladiny osvětlenosti upravovat intenzitu svítidel – a to nejen ve vaší přítomnosti.

Navíc je vaše domácnost jednoduše v bezpečí. Jedním klikem zamknete dveře, nastavíte alarm nebo

zatáhnete žaluzie. Máte naprostý přehled o tom, co se u vás doma děje i stovky kilometrů daleko. Kdykoliv k vám někdo vstoupí v době vaši nepřítomnosti, systém vás o tom bude okamžitě informovat. Součástí systému může být také Smart Home kamera, která umožňuje prohlížet a nahrávat reálné záběry z vaší nemovitosti.

 

Stáhněte si aplikaci Immax NEO, naskenujte QR kód, který se propojí s Vašim Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM a v okamžiku se Vám zobrazí všechny funkce a produkty, které můžete takto jednoduše ovládat. Svůj chytrý domov můžete ovládat hlasem, mobilem, tabletem nebo dálkovým ovladačem.

Více o produktu

Pomůžeme vám s nákupem

Specifikace:

barva: bílá

protokol: ZigBee 3.0, Wi-Fi

 Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz

 Maximální RF výstupní výkon:   WiFi: 14dBm

                                                               ZigBee:13dBm

příkon: max. 4,2W

vstupní napětí zdroje: AC 230V 50-60Hz

vstupní napětí chytré brány: 5V 1500mA

rozměry: 82,5 x 82,5 x 52,2 mm 

Vložit nový komentář
Zeptejte se nás