Technická specifikace:
Barva: Modrá
Funkce ONVIF: Ne
Funkce WebRTC: Ano
Alarm: oznámení detekce pohybu, zvuku
Sledování pohybu: Ne
Oblast snímání: Ano
Detekce těla: Ano
Detekce zvuku: Ano
Detekce pláče: Ano
Ukolébavky: 7 skladeb
Obousměrná zvuková komunikace: Ano
Siréna: Ano
Protokol: Wi-Fi Standard IEEE 802.11b/g/n
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: WiFi: 20dBm
Podpora: IOS7 a vyšší, Android 4.0 a vyšší
Zabezpečení: ověřování uživatelů, šifrování softwaru
Vestavěný slot TF podporuje max. 128 GB microSD (FAT32)
Provozní teplota: -10 ° C + 50 ° C
Rozsah detekce vlhkosti: 10-90% RH
Rozsah detekce teploty: 0 - +50°C
Citlivost mikrofonu -36dB ± 2dB
Materiál: plast
Stupeň krytí: IP20
Napájení: DC5V / 1A (Micro USB)
Rozměry: 7,5x3x39cm
Váha: 94g
Kamera:
Rozlišení: 4MP(2560 x 1440),VGA(640x480)
Min. osvětlení: 0.1lux /F2
Objektiv: 3.6mm
Úhel: 107 °
Infračervené LED: 2ks / dosah: 5m
Denní a noční automatické přepínání filtru IR -CUT
Komprese videa: H.265
Audio komprese: G.711
Stream: Ano
Obsah balení: Smart dětská chůvička, napájecí adaptér, Micro USB kabel, instalační materiál, uživatelský manuál
Podpora funkce WebRTC, záznam z kamery v reálném čase lze spustit na webovém prohlížeči.
https://ipc-eu.ismartlife.me/login
| Oblast snímání | Ano |
| Zorný úhel | 107 ° |
| Funkce | Dálkové ovládání, Inteligentní, ukolébavky |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Apple Home Kit, Apple Siri zkratky, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximální RF výstupní výkon | WiFi: 20dBm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Plast, Pryž (PC+ABS+PU) |
| AI detekce | Ne |
| Sledování pohybu | Ne |
| Detekce těla | Ano |
| Siréna | Ano |
| Funkce ONVIF | Ne |
| Funkce WebRTC | Ano |
| Obousměrná zvuková komunikace | Ano |
| Objektiv | 3.6mm |
| Rozlišení | 4MP(2560x1440), VGA(640x360) |
| Infračervené LED dosah | 2ks / dosah: 5m |
| Vstupní napětí zařízení | 5V 1A |
| Provozní teplota | -10 ° C až 50 ° C |
| Provozní vlhkost | 10% ~ 90% |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 7,5x3x39cm |
| Váha zařízení | 94 g |
| Obsah balení | napájecí adaptér, USB kabel, uživatelský manuál, zařízení |