Immax NEO kontroler , WiFi je speciální ovladač pro ovládání světelných zdrojů systému Immax NEO komunukující na protokolu WiFi. Díky tomu můžete mít osvětlení v domácnosti kdykoliv pod kontrolou a stát se tak "pánem světla".
Je plně kompatibilní se systémy iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, TUYA, Lidl.
Technické parametry:
Poznámka: se zapojením nulového vodiče
Protokol: WiFi
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: Wifi: 20 dBm
Síťové pohotovostní napájení (Pnet): 0,4W
Příkon: AC 120 - 240 50 Hz / 60 Hz
Maximální proud: 2x 10A
Rozsah zatížení: 2x 2300W / 2x 250W pro LED osvětlení
Tepelná pojistka , ochrana proti přehřátí: Ano
Proudová pojistka , ochrana proti přepětí a přetížení: Ano
Komunikační protokol: WiFi, podpora Tuya.
Bezdrátový dosah: 30 m přímá viditelnost, 10 m v zastavěném prostoru
Provozní teplota: -10 ° C až +40 ° C.
Provozní vlhkost: 20% - 80%.
Rozměry: 4 x 4 x 1,8 cm (bez držáku)
Stupeň krytí: IP20
Obsah balení: Smart kontroler, uživatelský manuál
| Poznámka | se zapojením nulového vodiče |
| Tepelná pojistka , ochrana proti přehřátí | Ano |
| Funkce | Dálkové ovládání, Inteligentní |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximální RF výstupní výkon | WiFi: 20dBm |
| Barva | Bíla |
| Vstupní napětí zařízení | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximální zatížení | 2300W, 250W (max 2 LED světla) |
| Síťové pohotovostní napájení (Pnet) | 0,4W |
| Ochrana proti přepětí | 255V |
| Provozní teplota | -10 ° C až 40 ° C |
| Provozní vlhkost | 20% - 80%. |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 4 x 4 x 1,8 cm (bez držáku) |
| Obsah balení | držák, uživatelský manuál, zařízení |