Pokud se vám nedaří spárovat žárovku Immax NEO s dálkovým ovladačem nebo chytrou bránou Immax NEO, vyresetujte světlo. Jak správně vyresetovat světlo najdete na stránkách https://www.immaxneo.cz/podpora/faq/
| Funkce | Dálkové ovládání, Inteligentní, Stmívatelné, Změna barev - RGB, Změna odstínů bílé barvy |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximální RF výstupní výkon | WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Barva | Bíla |
| Materiál | Plast |
| Barva světla | Přírodní bílá, RGB - barevné spectrum, Studená bílá, Teplá bílá, Volitelná teplota bílé barvy světla + barevné spectrum |
| Barevná teplota | 2700K-6500K |
| Úhel světelného paprsku | 200° |
| Typ patice | E14 |
| Odpovídá klasické žárovce | 40W |
| Okamžité rozsvícení | Ano |
| Index podání barev | >80Ra |
| Energetická třída (EEI) | F |
| Možnost stmívání | Ano |
| Počet spínacích cyklů | 100.000 |
| Průměrná životnost | 25.000 |
| Světelný tok | 470lm (v kouli 360°) |
| Vstupní napětí zařízení | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Příkon (W) | 6 W |
| Síťové pohotovostní napájení (Pnet) | 0,4W |
| Účiník (Power factor) | 0,5 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry zařízení | 4,5cm x 8,8cm |
| Obsah balení | uživatelský manuál, zařízení |