Immax NEO LITE RONDATES Smart drobná stropnice z rodiny svítidel RONDATE, svítidlo pro náročné uživatele, kteří hledají moderní a minimalistické osvětlení pro své interiéry.
Nová řada s velkou svítivostí a nestárnoucím designem
Možnost propojení s pohybovým a světelným senzorem - umožňuje automatické zapnutí světla po setmění, při zaznamenání pohybu, což zlepšuje bezpečnost a pohodlí v domácnosti.
Ovládání pomocí mobilní aplikace - Aplikace Immax NEO PRO umožňuje uživatelům měnit odstín bílého světla, intenzitu osvětlení a dokonce i vypnout a zapnout světlo z dálky přes mobilní zařízení.
Podpora BEACON.
Jedná se o bezdrátové ovládání pomocí inovativího Bluetooth protokolu.
Pomocí dálkového ovladače můžete světlo či žárovku OVLÁDAT na dálku:
- Není nutno DO namířit na výrobek (dosah cca 20m)
- Jedním DO lze ovládat až 30 výrobků.
- Není potřeba vlastnit bránu (Bridge)
Dálkový ovladač WiFi BEACON je součástí balení. V případě potřeby lze dálkový ovladač zakoupit i samostatně.
Technické parametry:
Protokol: WiFi Tuya Beacon
Materiál: kov, hliník, plast
Barva svítidla: zlatá
Rozměry: D11,5 x 9,5cm
Barva světla: 2700-6500K
Příkon: 18W
Světelný tok: 1458lm
Stmívatelný : ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: AC 100-240V 50-60Hz
CRI(Ra) Index podání barev: >86 (denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 2 roky
Kompatibilita: iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, TUYA, Lidl, Ikea.
Obsah balení: LED svítidlo, uživatelský návod + DO
| Hmotnost s obalem v kg | 1 kg |
| Průměr | 11,5 cm |
| Rozměr balení | 17x15x17 |
| Výška | 9,5 cm |
| Funkce | Beacon, Bluetooth, Dálkové ovládání, Integrovaná baterie, Inteligentní, Stmívatelné, Změna odstínů bílé barvy |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Apple Siri zkratky, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Barva | Zlatá |
| Materiál | Hliník |
| Barva světla | Přírodní bílá, Studená bílá, Teplá bílá, Volitelná teplota bílé barvy světla |
| Typ patice | Integrovaný LED modul |
| Typ instalace | Nástěnné, Přisazené |
| Členění dle místností | Dětský pokoj, Chodba a schodiště, Jídelna, Kancelář, Kuchyň, Ložnice, Obývací pokoj, Šatna |
| Tvar | Kulatý |
| Lumeny | 1458 |
| Příkon (W) | 18 W |
| Stupeň krytí | IP20 |