Chytré LED stropní svítidlo z řady RONDATES v luxusním měděném provedení (kartáčovaný měděný finiš). Limitovaná edice. Minimalistický design, vysoká svítivost, vhodné pro moderní interiéry.
Ovládání dálkovým ovladačem s podporou technologie Beacon:
Komfortní ovládání svítidla nebo skupiny až 30 svítidel jediným dálkovým ovladačem
Dosah ovladače cca 20 metrů bez nutnosti mířit přímo na svítidlo
Možnost vytvoření až 4 skupin svítidel (A/B/C/D)
Připojení WiFi + Bluetooth BEACON, bez nutnosti Bridge.
Možnost propojení s pohybovým a světelným senzorem pro automatické zapnutí po setmění při detekci pohybu.
Ovládání pomocí aplikace Immax NEO PRO – zapnutí/vypnutí, stmívání a změna odstínu bílého světla.
Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri (zkratky).
Technické parametry:
Protokol: WiFi Tuya Beacon
Materiál: kov, hliník, plast
Barva svítidla: měděná
Rozměry: D11,5 x 9,5cm
Barva světla: 2700-6500K
Příkon: 18W
Světelný tok: 1458lm
Stmívatelný : ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: AC 100-240V 50-60Hz
CRI(Ra) Index podání barev: >86 (denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 2 roky
Kompatibilita: iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, TUYA, , Lidl, Ikea.
Obsah balení: LED svítidlo, uživatelský návod+DO
| Hmotnost s obalem v kg | 1 kg |
| Průměr | 11,5 cm |
| Rozměr balení | 17x15x17 |
| Výška | 9,5 cm |
| Funkce | Beacon, Bluetooth, Dálkové ovládání, Integrovaná baterie, Inteligentní, Stmívatelné, Změna odstínů bílé barvy |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Apple Siri zkratky, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Barva | Měděná |
| Materiál | Hliník |
| Barva světla | Přírodní bílá, Studená bílá, Teplá bílá, Volitelná teplota bílé barvy světla |
| Typ patice | Integrovaný LED modul |
| Typ instalace | Nástěnné, Přisazené |
| Členění dle místností | Dětský pokoj, Chodba a schodiště, Jídelna, Kancelář, Kuchyň, Ložnice, Obývací pokoj, Šatna |
| Tvar | Kulatý |
| Lumeny | 1458 |
| Příkon (W) | 18 W |
| Stupeň krytí | IP20 |