Limitované kolekce lustrů FINO v měděném provedení splňuje požadavky náročného uživatele, vysoká svítivost, designové řešení závěsného systému.. Osvětlení FINO nevyniká pouze svým designem, ale také rozmanitou funkčností. Stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a změníte intenzitu či tepelnou zabarvenost, kdykoliv kliknutím změníte funkčnost z centrálního osvětlení na náladové přisvícení.
UPOZORNĚNÍ: Kruh svítí dolů, lustr Vás tedy nebude oslňovat jako svítidlo svítící dovnitř nebo do stran.
Vzdálená správa aplikací Immax NEO PRO je pohodlná a jednoduchá.
Lustr si můžete zavěsit dle vašeho přání vodorovně či šikmo a zafixovat do pozice, která Vám bude vyhovovat.
Komunikující přes ZigBee 3.0, kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Tuya, Philips HUE
Technické parametry:
Protokol: Zigbee 3.0
Materiál: kov, plast
Barva svítidla: měděná
Rozměry: průměr 80cm
Délka závěsu: max 150cm
Barva světla: CCT 2700-6500K
Příkon: 55W
Světelný tok: 4200lm
Stmívatelný : ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: (AC 220-230V 50/60Hz)
CRI(Ra) Index podání barev: >86 (denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 3 roky
Pokud se vám nedaří spárovat světlo Immax NEO s dálkovým ovladačem nebo chytrou bránou Immax NEO, návod najdete ZDE
| Délka nejdelší strany | 80 cm |
| Hmotnost s obalem v kg | 4,6 kg |
| Nejdelší strana | 80-99cm |
| Průměr | 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Rozměr balení | 88x88x16 |
| Výška | 2,5 cm |
| Funkce | Dálkové ovládání, Inteligentní, Stmívatelné, Změna odstínů bílé barvy |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Apple Home Kit, Apple Siri zkratky, Google Assistant, IkeaTradfri, Lidl, Philips Hue, Tuya (SmartLife) |
| Typ připojení | Zigbee 3.0 |
| Barva | Měděná |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Barva světla | Přírodní bílá, Studená bílá, Teplá bílá |
| Typ patice | Integrovaný LED modul |
| Typ instalace | Závěsné |
| Členění dle místností | Dětský pokoj, Chodba a schodiště, Jídelna, Kancelář, Kuchyň, Ložnice, Obývací pokoj |
| Délka závěsu | 150 cm |
| Tvar | Kulatý |
| Lumeny | 4200 |
| Příkon (W) | 60 W |
| Stupeň krytí | IP20 |