(Po–Pá: 8–16h)
obchod@immax.cz
0
Váš košík je prázdný

Immax NEO DELICATE Smart sada BRIDGE+ALARM+2x žárovka E27 8,5W+1x LED pásek Zigbee 3.0

Sada chytrých stmívatelných barevných LED žárovek Immax NEO, inteligentního LED pásku a Smart Bridge, jenž je srdcem chytrého systému Immax NEO komunikující přes protokol ZigBee 3.0, který je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Philips HUE.

Více o produktu

Pomůžeme vám s nákupem
Akce
Sleva
Novinka
Immax NEO DELICATE Smart sada BRIDGE+ALARM+2x žárovka E27 8,5W+1x LED pásek Zigbee 3.0

Immax NEO SMART DELICATE je rozšířenou sadou Immax NEO SMART TENDER je určena pro všechny, kteří si chtějí za zvýhodněnou cenu pořídit zařízení pro chytrou domácnost. Sada Immax NEO SMART TENDER obsahuje Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM a 2x Immax Neo SMART LED E27 8,5W barevná, stmívatelná, Zigbee 3.0 (poskytuje barevnou teplotu světla 2700K – 3000K + RGB míchání základních barev červená, zelená, modrá a jejich kombinace) a Immax Neo SMART LED pásek 2m, barevný, stmívatelný, Zigbee 3.0. Instalace je velmi jednoduchá a  zvládne ji opravdu každý.
LED žárovky lze ovládat také pomocí aplikace v mobilu či tabletu. Kompatibilní je s Android, iOS, Amazon Alexa, Google Assistant, Philips Hue a ZigBee 3.0.
Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM je centrálou celého smart home systému Immax NEO, díky němu ovládáte všechny dostupné funkce vaši chytré domácnosti:
proměnlivá intenzita světla, tepelné zabarvení, nastavení barevných tónů, časové režimy v různých částech domova, kontrola teploty, vlhkosti a na základě hladiny osvětlenosti lze upravovat intenzitu svítidel, a to nejen ve vaší přítomnosti. Vaše domácnost je navíc v naprostém bezpečí. Z jednoho místa v aplikaci můžete zamknout dveře, nebo nastavit alarm.


Základní vlastnosti Sady Immax NEO SMART DELICATE:
Patří do produktů pro chytrou domácnost Immax NEO
Immax Neo SMART BRIDGE+ALARM  je centrálou celého smart home systému chytrého osvětlení
Zamykání dveří (smart zámek bude dostupný ve 4q 2019), nastavení alarmu
Ovládání chytré zásuvky 230V + dalších bezdrátových příslušenství
Ovládání hlasem, mobilem, tabletem nebo dálkovým ovladačem
Připojení až 200 různých zařízení na neomezenou vzdálenost, téměř každé zařízení ZigBee 3.0 je přijímač a zároveň vysílač signálu
Aplikace pro ovládání a monitoring systému z chytrého zařízení (Android a iOS) v CZ, EN, DE a IT
Aktivace a deaktivace alarmu prostřednictvím klíčenky, klávesnice nebo aplikace v chytrém telefonu nebo tabletu


Jednoduchá a rychlá instalace. Stáhněte si aplikaci Immax NEO. Naskenujte QR kód, který se propojí s Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM. Ihned se vám zobrazí všechny funkce a produkty, které můžete ovládat. Pro připojení senzorů k centrální jednotce není nutné složité nastavování. Senzory jsou bezdrátové a jsou napájeny bateriemi s provozní dobou minimálně 12 měsíců. Odpadne vám tak nepříjemná manipulace s kabely. Pro připojení svítidel a dalších zařízení vybavených čipy Zigbee 3.0 stačí zařízení zapnout a vyhledat v aplikaci.


Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM


Technická specifikace:
Barva: bílá
Protokol: ZigBee 3.0, Wi-Fi
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz

Vložit nový komentář
Zeptejte se nás