(Po–Pá: 8–16h)
obchod@immax.cz
0
Váš košík je prázdný

Immax NEO CONO závěsné svítidlo bílé sklo 32cm včetně Smart zdroje E27 RGBW


Stylový, klasický a přitom inteligentní lustr z mléčného skla - to je CONO. Do aranžmá se nevnucuje, svou funkčností a širokým barevným spektrem světla dokáže zcela změnit ráz a náladu celého interiéru. Chytré světlo ovládané dálkovým ovladačem - Zigbee 3.0 nebo smart aplikací Immax NEO v mobilním telefonu či tabletu v momentě promění váš domov na hru plnou barev.
Komunikuje přes ZigBee 3.0 a je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Philips HUE


Více o produktu

Pomůžeme vám s nákupem
Novinka
Immax NEO CONO závěsné svítidlo bílé sklo 32cm  včetně Smart zdroje E27 RGBW

Stylový, věčně mladý, klasický a přitom vysoce inteligentní lustr z mléčného skla - to je CONO. Do aranžmá se nevnucuje, ale svou funkčností dokáže zcela změnit ráz a náladu celé místnosti. Chytré světlo ovládané dálkovým ovladačem - Zigbee 3.0.


Pokud propojíte světla s chytrou bránou Immax NEO, stanete se opravdovými pány světla, pomocí  aplikace v mobilním telefonu nebo tabletu budete svá světla ovládat odkudkoliv a měnit nastavení světel v domácnosti dle vaší libosti.


 Světlo je osazeno chytrou žárovkou RGBW Immax NEO s 16 miliony barev. Tak kterou barvu si vyberete právě teď?
Systém Immax Neo je plně kompatibilní se systémem Philips HUE pracují na platformě ZIGBEE 3.0. Kompatibilní také s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri, aplikace iOS, Android.


Součástí balení je RGB žárovka

zpracováním osobních údajů.
Podle zákona o ochraně osobních údajů je nutné udělit Souhlas se zpracováním osobních údajů. Požadované údaje zpracováváme konkrétně za účelem zasílání odpovědi na váš email. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.
Zeptejte se nás