Immax NEO BRIDGE PRO Smart Zigbee 3.0 v2

Obrázek (3)
Doporučujeme
Obrázek (3)
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (4)
Smart Bridge je srdcem chytrého systému Immax NEO, sloužící k ovládání Zigbee komponentů chytré domácnosti a jako centrální jednotka zabezpečovacího systému, připojení pomocí WiFi a ZigBee, napájení ze sítě, aplikace Immax NEO PRO v češtině a dalších 60 jazycích ZDARMA, kompatibilní s iOS, Android, dále se systémy TUYA, LIDL
Více o produktu
Na dotaz
Katalogové číslo07117-2
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Informační list
699 Kč 578 Kč bez DPH

Immax NEO SMART BRIDGE PRO v2 je mozkem a centrálou systému Immax NEO. Pomocí chytré brány můžete bez omezení používat všechny funkce vaší chytré domácnosti. Systém Immax NEO je postaven na ověřené technologii ZigBee 3.0, která představuje to nejpokrokovější řešení v oblasti smart home. Byla navržena, aby zvládla propojit všechna chytrá zařízení do jednoho ovladatelného celku.

Pomocí chytré brány Immax NEO SMART BRIDGE PRO v2 můžete naplno využít potenciál inteligentního osvětlení. Snadno lze měnit intenzitu světla, tepelné zabarvení, nastavení barevných tónů nebo vytvářet časové režimy osvětlení v různých částech domova. Mějte svůj dům neustále pod kontrolou. Propojte jednotlivé bezpečnostní prvky do komplexní ochrany vaší domácnosti. Chytrá brána umožní, abyste jedním kliknutím na mobilním telefonu zamkli dveře, nastavili alarm či zatáhli žaluzie. Inteligentní kamery vám nabídnou reálný pohled do vašeho domova, ať jste stovky kilometrů daleko. Záběry můžete také uchovávat.

Immax NEO SMART BRIDGE PRO v2 přichází s novou funkcí. Tzv. zabezpečovací logika z vašeho domova vytváří neprostupnou pevnost.

Technická specifikace:
Funkce podporující zabezpečovací logiku: ANO
Barva: bílá
Protokol: ZigBee 3.0, Wi-Fi
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: WiFi: 20dBm ZigBee:10dBm - max 19dBm
Příkon: max. 4,2W
Vstupní napětí zdroje: AC 230V 50-60Hz
Vstupní napětí chytré brány: 5V 1A
Rozměry: 16,1 x 60,5 x 60,5 mm
Váha: 50g

Obsah balení: chytrá brána, mikro USB kabel, napájecí adaptér, uživatelský manuál

Obrázek (3)Obrázek (3)
ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (4)Obrázek (4)
Soubory
Návod
Hmotnost s obalem v kg0,115 kg
Stupeň krytíIP20
FunkceAmazon Alexa, Dálkové ovládání, Google Assistant, Inteligentní, Senzor, Stmívatelné, Teploměr, Wi-Fi, Zigbee 3.0, Změna barev - RGB, Změna odstínů bílé barvy
Rozměr balení65x55x80
Pobrobný popisVideaObrázkyKe staženíParametry