Immax NEO BRIDGE PRO Smart Zigbee 3.0 v2

Obrázek (3)
Doporučujeme
Obrázek (3)
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (4)
Smart Bridge je srdcem chytrého systému Immax NEO, sloužící k ovládání Zigbee komponentů chytré domácnosti a jako centrální jednotka zabezpečovacího systému, připojení pomocí WiFi a ZigBee, napájení ze sítě, aplikace Immax NEO PRO v češtině a dalších 60 jazycích ZDARMA, kompatibilní s iOS, Android, dále se systémy TUYA, LIDL
Více o produktu
Skladem
Katalogové číslo07117-2
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
Informační list
699 Kč 578 Kč bez DPH

Immax NEO SMART BRIDGE PRO v2 je mozkem a centrálou celého systému Immax NEO. Díky němu můžete bez omezení používat všechny funkce Vaší chytré domácnosti.
Systém je postaven na ověřené technologii ZigBee 3.0, která představuje to nejpokrokovější řešení v oblasti chytré domácnosti. Je navržena tak, aby byla schopna propojit výhledově všechna zařízení domácí elektroniky do jednoho jednoduše ovladatelného komplexu.
Immax NEO SMART BRIDGE PRO v2 - můžete ovládat všechny dostupné funkce vašeho chytrého osvětlení – proměnlivou intenzitu světla, tepelné zabarvení, nastavení barevných tónů nebo třeba časových režimů osvětlení v různých částech domova. Navíc je vaše domácnost jednoduše zcela zabezpečená. Jedním klikem zamknete dveře, nastavíte alarm nebo zatáhnete žaluzie. Máte naprostý přehled o tom, co se u vás doma děje i stovky kilometrů daleko. Kdykoliv k vám někdo vstoupí v době vaši nepřítomnosti, systém vás o tom bude okamžitě informovat. Součástí systému může být také Smart Home kamera, která umožňuje prohlížet a nahrávat reálné záběry z vaší nemovitosti.
Immax NEO SMART BRIDGE PRO v2 má v sobě funkce podporující zabezpečovací logiku, což předcházející verze neměla.

Technická specifikace:
Funkce podporující zabezpečovací logiku: ANO
Barva: bílá
Protokol: ZigBee 3.0, Wi-Fi
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: WiFi: 20dBm ZigBee:10dBm - max 19dBm
Příkon: max. 4,2W
Vstupní napětí zdroje: AC 230V 50-60Hz
Vstupní napětí chytré brány: 5V 1A
Rozměry: 16,1 x 60,5 x 60,5 mm
Váha: 50g

Obsah balení: chytrá brána, mikro USB kabel, napájecí adaptér, uživatelský manuál

Obrázek (3)Obrázek (3)
ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (4)Obrázek (4)
Soubory
Návod
hmotnost s obalem v kg0,115 kg
Stupeň krytíIP20
FunkceAmazon Alexa, Dálkové ovládání, Google Assistant, Inteligentní, Senzor, Stmívatelné, Teploměr, Wi-Fi, Zigbee 3.0, Změna barev - RGB, Změna odstínů bílé barvy
Pobrobný popisVideaObrázkyKe staženíParametry