(Po–Pá: 8–16h)
obchod@immax.cz
0
Váš košík je prázdný

Archiv článků

Co je smart home?

Co je smart home?

Zhasl jsem světla v obývacím pokoji? Zavřel jsem vrata u garáže? Zatáhl jsem žaluzie v ložnici? Časté otázky, které nás napadají po opuštění naší domácnosti. A právě pojem smart home nás má každodenního dilematu zbavit. Stačí se totiž podívat na displej chytrého telefonu nebo tabletu, kde vše důležité uvidíme.  
LED osvětlení značky Immax

LED osvětlení značky Immax

Představujeme LED stropní svítidlo s označením Stars. Do interiéru vnese eleganci díky svému vzhledu a svým efektem drobných hvězdiček zaujme uživatele všech věků. Odstín bílé barvy lze zvolit dle aktuální nálady, a to prostřednictvím důmyslného ovládacího zařízení.
Závěsná smart svítidla Immax NEO

Závěsná smart svítidla Immax NEO

V interiéru se jedná o nejvýraznější prvek. Závěsné svítidlo vytváří atmosféru v domácnosti a celému prostoru dodává punc originality. Výběr toho správného typu musí odpovídat současným trendům. Ty přejí zajímavým a čistým geometrickým tvarům, decentnosti a moderním funkčním vlastnostem. Vyberte si z naší bohaté nabídky série Immax NEO.
Jak vybrat osvětlení do ložnice

Jak vybrat osvětlení do ložnice

Ložnice. Místo za zavřenými dveřmi často nevítá naše návštěvníky. Z toho důvodu ho často zanedbáváme, a přitom se jedná o důležitý prostor pro odpočinek naší myslí a získání nových sil. Pozornost si rozhodně zaslouží a zvláště v oblasti výběru doplňků. Světlo se v tomto směru stává důležitým prvkem. Jeho cílem je vytvořit příjemnou atmosféru a komfort. 
ZigBee vs. WiFi při tvorbě chytré domácnosti

ZigBee vs. WiFi při tvorbě chytré domácnosti

Chytrou domácnost dnes tvoří nepřeberné množství zařízení a doplňků. Přes osvětlení a bezpečnostní prvky až po termostat nebo zámek u dveří. Záleží tak čistě na vás, pro jaké výrobky a značky se rozhodnete. Jejich zakoupením jste však stále na půl cesty. Ještě zbývá to nejdůležitější. Vše propojit do jednoho ovladatelného celku.
Představujeme smart novinky pro rok 2020

Představujeme smart novinky pro rok 2020

První dny nového roku jsou za námi a my vám představujeme novinky, na které se můžete těšit na začátku druhého čtvrtletí 2020. Ty vám pomohou vytvořit chytrou domácnost bezezbytku. V ní je každý detail důležitý, a tak jsme si pro vás připravili drobná zařízení s dokonalou funkčností. Ty splní i ty nejnáročnější požadavky a my je můžeme zařadit do kategorie smart home.
Technologii ZigBee 3.0 čeká převratný rok 2020

Technologii ZigBee 3.0 čeká převratný rok 2020

Chytrá domácnost se každým rokem posouvá mílovými kroky kupředu a následující měsíce nebudou výjimkou. Právě naopak. V prosinci se největší hráči na trhu rozhodly, že si nebudou konkurovat při vývoji a pustí se do spolupráce. Stěžejní technologii ZigBee 3.0 tak čekají velké změny. Cílem je vytvořit prostředí, kde zařízení různých výrobců budou schopny navzájem komunikovat.
Chytré osvětlení v domácnosti

Chytré osvětlení v domácnosti

Cesta k chytré domácnosti začíná u osvětlení. V současné době se jedná o nejrozšířenější a nejpokročilejší doplněk, který se dá označit žádoucím přívlastkem “smart”. Jeho služby ocení každý v rodině a pokud si zvolíme ten správný typ, jeho celková funkčnost nás doslova nadchne.
Představujeme stropní svítidla Immax NEO

Představujeme stropní svítidla Immax NEO

Stropní svítidlo je nezaměnitelnou klasikou. Vyniká především svojí decentností, díky které se hodí do obývacího pokoje, ložnice a dalších místností. Vytváří příjemné prostředí pro odpočinek i posezení s přáteli či rodinou. Vyberte si z nabídky Immax a inspirujte se!
Představujeme nástěnná svítidla Immax

Představujeme nástěnná svítidla Immax

Decentní prvek s příjemnou atmosférou. Nástěnná svítidla mají nezaměnitelnou funkčnost. Jejich chvíle přichází tehdy, pokud toužíte zvýraznit prvky interiéru a osvětlit i ty nejtmavší kouty. Jejich elegance doplní každý prostor, navíc jsou téměř nerozeznatelné. Představujeme vám tři naše modely. Inspirujte se!
Zabezpečení domácnosti s Immax NEO

Zabezpečení domácnosti s Immax NEO

Chytrá domácnost není pouze o svícení, ale také o bezpečnosti. Immax NEO vám nabídne mít přehled, co se doma děje i stovky kilometrů daleko. Stačí si pořídit Smart Bridge, se kterým získáte možnost ovládat všechny dostupné funkce prostřednictvím vašeho telefonu nebo tabletu.
Výběr typu osvětlení do domácnosti

Výběr typu osvětlení do domácnosti

Tmavé kouty jsou již minulostí. Trendem dneška je odkrýt domácnost bezezbytku a vytvořit funkční prostor. Přirozené světlo je důležité, ovšem má své hranice. Je nutné ho tak doplnit o dostatečný počet svítidel. Při výběru je důležité zvážit řadu faktorů. Co v tomto směru rozhoduje?
Nekonečně možností obývacího pokoje

Nekonečně možností obývacího pokoje

Nadmíru pohodlné posezení, geometrické tvary, maximalismus a dostatek světla. To je základem moderního obývacího pokoje. Prostor, ve kterém trávíte většinu času, musí být především pohodlný pro vás. Pouze televizní stěna a rozměrný gauč jsou již minulým stereotypem, nároky na tuto místnost jsou dnes daleko vyšší.
Jídelna dle moderních předpisů

Jídelna dle moderních předpisů

Jídelna má dnes daleko širší využití, než její název napovídá. Kromě prostoru pro rodinné večeře se stává multifunkčním místem, na který jsou kladeny stále vyšší nároky. Prim v tomto směru hraje složení nábytku a doplňků.
Immax NEO na CZC.cz v pořadu Geekoviny

Immax NEO na CZC.cz v pořadu Geekoviny

Náš inteligentní systém řízení domácnosti se objevil v pořadu Geekoviny na CZC.cz. Chytrá domácnost je v dnešní době hlavně o bezpečnosti a svícení. Immax NEO nabízí v tomto směru komplexní řešení, které nabízí až 70 designových svítidel všech typů. Součástí jsou také čidla pohybu. Ta se dají umístit kdekoliv v domě a chránit tak objekt před cizím vniknutím.
7 výhod technologie ZigBee 3.0

7 výhod technologie ZigBee 3.0

ZigBee 3.0 představuje bezdrátovou technologii vytvořenou pro řízení chytré domácnosti s cílem regulovat náklady na minimum. Tímto se šetří nejen finanční prostředky, ale také příroda a ve výsledku i prodlužuje celková životnost jednotlivých produktů. Navíc zvládne propojit zařízení od různých výrobců.
Video - všechny funkce systému Immax NEO

Video - všechny funkce systému Immax NEO

Hlavní ideou chytré domácnosti je vytvořit prostředí, kdy všechna zařízení komunikují navzájem a zároveň dostávají informace přímo od vás. To vše splňuje inteligentní systém řízení Immax NEO. Jeho základem se stala technologie ZigBee 3.0, která představuje nejpokrokovější řešení v oblasti Smart home.
Rok 2019 a naše nová spolupráce s čínským Leedarsonem

Rok 2019 a naše nová spolupráce s čínským Leedarsonem

Rok 2019 pro nás byl výjimečný. V jeho polovině jsme navázali oficiální spolupráci s největším čínským výrobcem zařízení pro chytrou domácnost. Společnost Leedarson je již několik let jedním z největších světových hráčů v tomto oboru a od letošního roku bude moci její výrobky využít i český spotřebitel.
Moderní kuchyni vládne dostatek světla

Moderní kuchyni vládne dostatek světla

Velký prostor, důraz na detail, kvalitní materiály, neutrální barvy a dostatek světla jsou základem moderní kuchyně. Doby, kdy se jednalo o malé a šedé místo, jsou dávno pryč. Pokud se jí budeme dostatečně věnovat, odvděčí se nám.
Jednotný jazyk systému Immax NEO SMART

Jednotný jazyk systému Immax NEO SMART

V současné době působí na trhu řada velkých i malých výrobců chytrého osvětlení. Lehce se tak může stát, že se vaše domácnost stane mixem jejich produktů, které spolu navzájem nejsou schopny komunikovat. Immax NEO umožňuje tyto bariéry odbourat, a to díky využití řídícího systému Smart Bridge + Alarm.