777 808 600 (Po–Pá: 8–16h)
obchod@immax.cz
0
Váš košík je prázdný

Archiv článků

Jednotný jazyk systému Immax NEO SMART

Jednotný jazyk systému Immax NEO SMART

V současné době působí na trhu řada velkých i malých výrobců chytrého osvětlení. Lehce se tak může stát, že se vaše domácnost stane mixem jejich produktů, které spolu navzájem nejsou schopny komunikovat. Immax NEO umožňuje tyto bariéry odbourat, a to díky využití řídícího systému Smart Bridge + Alarm.
Chytrá brána Smart Bridge za 1 Kč

Chytrá brána Smart Bridge za 1 Kč

Smart Bridge + Alarm je základem a nutností celého inteligentního řízení domácnosti Immax NEO. Díky němu je možné ovládat všechny dostupné funkce. Jedním kliknutím na vašem chytrém přístroji tak můžete například proměnit intenzitu světla nebo změnit jeho tepelné zabarvení. Při jeho pořízení není třeba vynakládat velké investice. Nakupte osvětlení v hodnotě 10 000 Kč a obdržíte Smart Bridge za 1 Kč.
Immax si z For Arch 2019 odnesl ocenění za nejlepší stropní svítidlo

Immax si z For Arch 2019 odnesl ocenění za nejlepší stropní svítidlo

Již 30. ročník největšího stavebního veletrhu u nás, For Arch 2019, se letos uskutečnil i s naší účastí. Na stánku jsme představili nabídku produktů Immax NEO, a to včetně našich designových svítidel. Ty neunikly ani pozornosti odborné poroty časopisu Světlo, která vybírala nejlepší exponát oboru světlo o osvětlování. Naše stropní svítidlo série Mercury si odneslo hned první cenu.
Domácnost pod kontrolou s Immax NEO

Domácnost pod kontrolou s Immax NEO

Inteligentní řízení domácnosti již dávno není hudbou budoucnosti. Intenzita a barva osvětlení, zámky dveří, alarm či zabezpečení prostřednictvím kamer. Nový systém Immax NEO umožňuje všechna zařízení ovládat ve stejnou chvíli, a to z jakéhokoliv místa na světě. Základ tvoří ověřená technologie Zigbee, která představuje to nejpokrokovější řešení v oblasti Smart home.
V čem tkví krása technologie ZigBee?

V čem tkví krása technologie ZigBee?

Základní ideou chytré domácnosti je vytvořit prostředí, kdy všechna chytrá zařízení komunikují navzájem a zároveň předávají informace přímo vám. V praxi to může znamenat, že pokud ulehneme do postele a zhasneme světla, ostatní přístroje na to vhodně zareagují. Tzv. internet věcí (neboli IoT = Internet of things) se neustále posunuje kupředu a dnes umožňuje připojit téměř každý přístroj v domě. Jakou roli hraje technologie ZigBee?