(Po–Pá: 8–16h)
obchod@immax.cz
0
Váš košík je prázdný

Archiv článků

Strategie volby správného tepelného zabarvení

Strategie volby správného tepelného zabarvení

Sluneční svit podporuje dobrou náladu. To je známá skutečnost. Zatímco za chmurných dní bychom nejraději zůstali doma se svými milými, za letního odpoledne máme chuť vyběhnout ven za přáteli. Málokdo však tuší, že osvětlení v domácnosti může mít stejný účinek. Proto je třeba jeho výběru věnovat dostatečnou pozornost. Jak na to?
Osvětlení do dětského pokoje

Osvětlení do dětského pokoje

Při výběru osvětlení do dětského pokoje je nutné skloubit nároky vaší ratolesti s tou správnou funkčností jednotlivých produktů. Zároveň se jedná o velmi náročnou místnost, kde její obyvatel tráví většinu svého času. Prostředí tak musí být připravené na práci i odpočinek. Jaké jsou v tomto směru možnosti?
Historie chytré domácnosti část 2. - problémy s komunikací

Historie chytré domácnosti část 2. - problémy s komunikací

Odcházíme z kanceláře. Mobilní telefon na náš pokyn posílá zprávu centrální jednotce v domě. Ta pobízí klimatizaci k akci, následně se signál posílá dále do hudebního přehrávače. Oblíbená píseň rozezní každou místnost, světla se rozsvítí v chodbě a kuchyni. Příjemná atmosféra zaplaví dům. Vše je připraveno na náš příjezd.
Osvětlení do koupelny

Osvětlení do koupelny

Osvětlení v koupelně zůstává v mnoha případech až na posledním místě v našem seznamu úkolů. Přitom se jedná o náročnou místnost, do které vstoupíme i několikrát za den. Vždy se jedná o krátkou návštěvu a světla dostávají zabrat neustálým zapínám a vypínáním. Jejich výběr není třeba podcenit.
Historie chytré domácnosti část 1. - cesta k samostatnému domu

Historie chytré domácnosti část 1. - cesta k samostatnému domu

Začalo to nápadem, pokračovaly plány a skončilo realitou. Chytrá domácnost při svém vývoji urazila dlouhou cestu. Od první myšlenky uplynula spousta času a dnes jsou smart zařízení již běžnou součástí domovů běžných spotřebitelů. Pojďme se podívat, jak se psala historie tohoto stále futuristického prvku.
Představujeme chytrá zařízení aneb Jaké výhody má WiFi zásuvka

Představujeme chytrá zařízení aneb Jaké výhody má WiFi zásuvka

Do domácností i velkých firemních hal. Chytrá zásuvka najde uplatnění na každém místě. Funguje zcela samostatně a její ovládání je možné prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu či tabletu. A to vše s jedním cílem. Ušetřit výdaje za elektrickou energii.
Co je filamentová žárovka

Co je filamentová žárovka

Žárovky v minulých letech prošly menší evolucí. Ambice každého z nás je svítit ekologičtěji, s menšími náklady a přitom silněji, případně jinými barvami dle aktuální nálady. LED technologie v tomto směru uspěla a přísné nároky splňuje. Ovšem v designu mírně ztrácela, a to až do doby než se objevily tzv. filamentové žárovky. O co se jedná?
Jak bránit domov aneb WiFi bezpečnostní kamera v akci

Jak bránit domov aneb WiFi bezpečnostní kamera v akci

Jste mimo svůj domov a stále máte špatný pocit, že se ve vaší domácnosti děje nekalého? Situaci můžete zkontrolovat daleko elegantněji než prostřednictvím sousedské výpomoci. Řešení se nabízí v instalaci chytré kamery do exteriéru i interiéru. Pomocníkem se stane WiFi připojení, které vám nabídne aktuální obraz do telefonu či tabletu.
LED venkovní osvětlení

LED venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení je praktický a velmi využívaný doplněk zahrady. A z toho důvodu plní hned řadu funkcí. Za tmavé noci nám pomáhá s orientací okolo domu, ukazuje zvané i nezvané návštěvníky, zvládne zpříjemnit posezení na terase a zviditelňuje okrasné květiny. Jak zvolit to správné, aby všechny tyto vlastnosti byly naplněny? Máme pár tipů.
Představujeme chytrá zařízení aneb Jak funguje termostatická hlavice

Představujeme chytrá zařízení aneb Jak funguje termostatická hlavice

Máte rádi usínání v chladnější místnosti a naopak ráno toužíte vstoupit do vyhřáté koupelny? Stačí si pořídit chytrou termostatickou hlavici. Ta vše obstará za vás a vždy udrží tu správnou teplotu. Vy si jen vytvoříte správný program, který bude odpovídat vašim požadavkům. Navíc uděláte další krok k hospodárné domácnosti.
Výhody LED osvětlení

Výhody LED osvětlení

LED žárovky si již dávno našly místo v běžné české domácnosti. Výhody této technologie jsou zřejmé a daleko předčí i vyšší pořizovací cenu. Úspora, dlouhá životnost a šetrnost ke svému okolí vrací každou investovanou korunu. Díky tomu naleznou široké možnosti využití. Jedná se o každou místnosti v interiéru i jako venkovní osvětlení u komerčních staveb.
Je vaše Wi-Fi připravena pro chytrou domácnost?

Je vaše Wi-Fi připravena pro chytrou domácnost?

Internetová síť je předpokladem chytré domácnosti. Jistě všichni známe několik míst v našem domě nebo bytě, kde je příjem signálu horší. Pokud tedy budeme chtít připojit chytrá zařízení s rozdílnými funkcemi, může se stát, že některé z nich nebudou pracovat správně. Jak se tedy na situaci řádně připravit? 
Fotogalerie: inspirujte se při výběru barvy osvětlení

Fotogalerie: inspirujte se při výběru barvy osvětlení

Světlo představuje silný prvek v interiéru. Dotváří její charakter a vytváří celkovou atmosféru v domácnosti. Barva osvětlení pak může zcela změnit celého prostoru. Výběr odstínu nezávisí pouze na naší aktuální náladě, ale také pomáhá zvýraznit jednotlivé prvky v místnosti.
Poznejte svět chytré domácnosti Immax NEO

Poznejte svět chytré domácnosti Immax NEO

Vítáme vás ve světe Immax NEO. Inteligentní řízení domácnosti vám umožní ovládat osvětlení, domácí alarm, kamery nebo zámky dveří. Vše máte po ruce ve svém telefonu, tabletu nebo počítači. Z jakéhokoliv místa na světě tak rozzáříte svůj domov všemi barvami a zároveň budeme mít přehled, zda se k vám nechystají nezvaní návštěvníci.
3 funkce chytrého osvětlení

3 funkce chytrého osvětlení

V současné době je to právě osvětlení, které se mílovými kroky posouvá do kategorie chytré domácnosti. Velcí hráči se předhánějí ve vývoji nových funkcí a nabídka se neustále rozšiřuje o další produkty různých typů. V čem tkví skutečná krása těchto zařízení?
Aplikace Immax NEO

Aplikace Immax NEO

Od designových svítidel přes elegantní žárovky v různých zabarveních až po bezpečnostní prvky. Chytrá domácnost s Immax NEO vám usnadní každodenní činnost. A co je potřeba mít, aby vše správně fungovalo? Stačí jedna řídící jednotka a aplikace v mobilním telefonu.
Co je smart home?

Co je smart home?

Zhasl jsem světla v obývacím pokoji? Zavřel jsem vrata u garáže? Zatáhl jsem žaluzie v ložnici? Časté otázky, které nás napadají po opuštění naší domácnosti. A právě pojem smart home nás má každodenního dilematu zbavit. Stačí se totiž podívat na displej chytrého telefonu nebo tabletu, kde vše důležité uvidíme.  
LED osvětlení značky Immax

LED osvětlení značky Immax

Představujeme LED stropní svítidlo s označením Stars. Do interiéru vnese eleganci díky svému vzhledu a svým efektem drobných hvězdiček zaujme uživatele všech věků. Odstín bílé barvy lze zvolit dle aktuální nálady, a to prostřednictvím důmyslného ovládacího zařízení.
Závěsná smart svítidla Immax NEO

Závěsná smart svítidla Immax NEO

V interiéru se jedná o nejvýraznější prvek. Závěsné svítidlo vytváří atmosféru v domácnosti a celému prostoru dodává punc originality. Výběr toho správného typu musí odpovídat současným trendům. Ty přejí zajímavým a čistým geometrickým tvarům, decentnosti a moderním funkčním vlastnostem. Vyberte si z naší bohaté nabídky série Immax NEO.
Jak vybrat osvětlení do ložnice

Jak vybrat osvětlení do ložnice

Ložnice. Místo za zavřenými dveřmi často nevítá naše návštěvníky. Z toho důvodu ho často zanedbáváme, a přitom se jedná o důležitý prostor pro odpočinek naší myslí a získání nových sil. Pozornost si rozhodně zaslouží a zvláště v oblasti výběru doplňků. Světlo se v tomto směru stává důležitým prvkem. Jeho cílem je vytvořit příjemnou atmosféru a komfort.