(Po–Pá: 8–16h)
obchod@immax.cz
0
Váš košík je prázdný

Závěsná smart svítidla Immax NEO

V interiéru se jedná o nejvýraznější prvek. Závěsné svítidlo vytváří atmosféru v domácnosti a celému prostoru dodává punc originality. Výběr toho správného typu musí odpovídat současným trendům. Ty přejí zajímavým a čistým geometrickým tvarům, decentnosti a moderním funkčním vlastnostem. Vyberte si z naší bohaté nabídky série Immax NEO. 

Volba závěsného svítidla se řídí dle místa. Design, který bude fungovat v jídelně, nemusí zaujmout v ložnici. Každý pokoj vyžaduje jiné vlastnosti. S Immax NEO nemusíte dělat kompromisy. Nabídka je široká a funkčnost nekončí se vzhledem. Všechny produkty spadají do kategorie smart home. 

Immax NEO TOPAJA

Led svítidlo Immax NEO TOPAJA spadá do rodiny produktů pro chytrou domácnost. Každého uchvátí svým čtvercovým designem a zaoblenými tvary. Díky němu zvládne celou místnost zaplnit silným ale neagresivním světlem. Jeho intenzita a odstíny lze ovládat prostřednictvím dálkového ovládání. Pokud vše propojíte s chytrou bránou Immax NEO, lze měnit nastavení pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. 

Immax NEO FUENTE

Immax NEO FUENTE představuje zcela moderní řešení, které obohatí každý prostor. Jeho vlastnosti zapadnou například do přístupové chodby. Při jeho výrobě je použito kvalitního skla v mléčném provedení. S jeho pomocí vytvoříme příjemné podsvícení v okolním interiéru. Konstrukce světla je osazena úspornými LED zdroji s 16 miliony barev. 

Immax NEO CONO 

Stylovost, klasické provedení a elegance. Tyto vlastnosti zdobí Immax NEO CONO, inteligentní svítidlo osazené kouřovým sklem v moderním designu. Součástí je chytrá stmívatelná žárovka, kterou lze velmi jednoduše ovládat přiloženým dálkovým ovládáním, případně prostřednictvím aplikace Immax NEO v mobilním telefonu. Díky tomu můžete světlo ztlumit nebo vypnout, i když jste mimo domov. 

Immax NEO Bamboos 

Dokonalé řešení nad jídelní stůl nebo kuchyňské ostrůvky. Immax NEO Bamboos Smart v sobě kombinuje moderní design s nádechem přírody. Dekorativnost světla je doplněna o maximální funkčnost. Svítidlo září kolem své osy a zvládne měnit svojí intenzitu a barvu, a to dle vašich preferencí. Ráno se můžete těšit ze žluté, zatímco přes den vám na klidu přidá zcela bílý odstín. Immax NEO Bamboos je v nabídce ve svislé nebo vodorovné verzi. 

Všechna svítidla lze navzájem propojit do našeho inteligentního systému řízení Immax NEO. Jedná se o řešení, které komunikuje na platformě ZigBee 3.0 a je plně kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri zkratky, iOS a Android.  

Publikováno: 16. 01. 2020